Po įtikinamos pergalės prieš Klaipėdos „Atlantą“ Damiras Petravičius džiaugėsi geru komandos žaidimu.


Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda šeštadienį namie II turo "General Financing" A lygos čempionato rungtynėse 7:0 (5:0) įveikė Klaipėdos "Atlantą" ir tapo pirmenybių lydere.  

„Žaisti savo stadione ir pasiekti teigiamą rezultatą visuomet lengviau. Šiandien matėme labai gerai rungtyniaujantį „Žalgirį“. Komanda palaikė aukštą rungtynių tempą, puikiai dalinosi kamuoliu. Susikūrėme daug progų ir jas išnaudojome. Priešininkus pranokome visais atžvilgiais. Manau „Atlantas“ į šias varžybas atvyko nepasiruošęs. Jie stengėsi tik pirmas 10 -15 minučių, vėliau nustojo priešintis. Tikiuosi, jog mes kitose rungtynėse pasirodysime taip pat sėkmingai, kaip ir šiandien - po rungtynių sakė VMFD "Žalgiris" komandos vyriausiasis treneris Damiras Petravičius. – Po šių rungtynių turime 6 taškus, privalome tęsti sėkmingai pradėtą darbą. Čempionatas ilgas, jame rungtyniauja 4-5 labai stiprios komandos, tad bus įdomu“.
 
Calumas Elliotas žalgiriečiams pirmąjį įvartį padovanojo jau 5-ąją rungtynių minutę. Po įmušto įvarčio rungtynių tempas atslūgo, tačiau tik trumpam. 21 minutę Donatas Kazlauskas galva nuginkluoja klaipėdiečių vartininką. Prabėgus kiek daugiau nei penkioms minutėms komandos kapitonas Algis Jankauskas galva įmušė trečiąjį įvartį. Baigiantis kėliniui C. Elliotas toliau smaginosi mušdamas įvarčius 42-tą ir 45-tą minutę. Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo triuškinančiu rezultatu 5:0.
 
 
Antrojo kėlinio pradžioje C. Elliotas pelnė savo ketvirtą ir tuo pačiu šeštą komandos įvartį šiose rungtynėse. 75-tą minutę pasižymėjo ir Vaidas Šilėnas. Po minutės į „Atlanto“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, bet C. Elliotas nesugebėjo pergudrauti varžovų vartininko. Rungtynės baigėsi triuškinančia VMFD „Žalgiris“ pergale 7:0. 
 
Net 4 įvarčius pelnęs C. Elliotas labiau džiaugėsi komandos pergale nei savo pasirodymu.
 
„Rungtynės nebuvo labai lengvos. Varžovai stengėsi, kovojo. Džiaugiuosi, jog šiandien sugebėjome laimėti. Žaidėjai po truputį geriau supranta vienas kitą, todėl rodo geresnį žaidimą. Pirmose rungtynėse nervinomės, bet šiandien viskas buvo gerai. Vienintelis dalykas, kuris mane šiandien nuvylė – nerealizuotas 11-kos metrų baudinys, - po rungtynių neslėpė rezultatyviausiu lygos žaidėju tapęs C.Elliotas. - Jei būčiau įmušęs savo pasirodymu džiaugčiausi labiau. Vis tik svarbiausia, kad komanda laimėjo ir pasiekė savo tikslą - iškovojo maksimalų taškų skaičių per dvejas rungtynes“.