VMFD „Žalgiris-3" komanda debiutinėse LFF II lygos rungtynėse paskutinę akimirką praleido įvartį ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus „Bekentu“

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ jaunimo komanda pirmąsias LFF II lygos Pietų zonos rungtynes žaidė Vilniaus „Vingio“ parko stadione su kita sostinės ekipa – „Bekentu“.

Susitikimą sėkmingiau pradėję žalgiriečiai pasižymėjo pirmieji, kuomet pirmojo kėlinio pabaigoje 45 minutę 11 metrų baudinį realizavo Artur Skuratovič. Kaip paaiškėjo vėliau, šio įvarčio pergalei pasiekti neužteko. Rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines sekundes „Bekento“ saugas Nerijus Budraitis 93 minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė lygiąsias. Abi komandos pasidalino po pirmąjį tašką šiame sezone.

Žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius buvo patenkintas savo auklėtinių nusiteikimu dvikovai: „Ilgą laiką pirmavome, susikūrėme daug progų, tačiau jų neišnaudojome ir nepadidinome savo pranašumo. Vieni žaidėjai „perdegė“, kiti nesusitvarkė su jauduliu. Toks jau tas jaunatviškas futbolas. Nepaisant pralaimėjimo esu patenkintas futbolininkų nusiteikimu kovai bei noru žaisti ir įrodyti savo vertę. Tai ir yra svarbiausia šiame jų karjeros etape."

VMFD „Žalgiris-3" rungtyniavo tokios sudėties: Rimvydas Stankus, Rokas Simanavičius, Kristijonas Bazys, Haroldas Šidlauskas, Aldas Korsakas, Egidijus Juška, Vidmantas Kuzmickas, Karolis Mikutavičius, Edvinas Mučinis, Daniel Romanovskij, Artur Skuratovič. Po keitimo: Mantas Bizuška, Haroldas Vaineikis, Jaroslav Ilcevič