Pasibaigus nuomos sutarčiai su Korkuvos "Cracovia" komanda puolėjas Deivydas Matulevičius sugrįžo į žalgiriečių gretas


Rezultatyviausias 2011 metų Lietuvos A lygos čempionato futbolininkas Deivydas Matulevičius po sėkmingo sezono šių metų pradžioje Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” buvo paskolintas Krokuvos “Cracovia” komandai.
 
Po Krokuvoje praleisto pusmečio D.Matulevičius grįžta į Vilnių.  Iš Lenkijos aukščiausiosios lygos iškritusi “Cracovia” prarado teisę įsigyti 23 metų puolėją iš Lietuvos. 
 
Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” lenkams išnuomotas puolėjas pademonstruoti savo gabumus neturėjo daug progų. D.Matulevičius “Cracovia” komandoje sužaidė septynerias oficialias rungtynes (3 rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje).
 
“Mane į komandą pasikvietė treneris Dariušas Pasieka. Kol buvo jis, žaidžiau daugiau. Kovo mėnesį pasikeitus treneriams dažniausiai tekdavo likti ant atsarginių suolo. Susitaikiau su tokia situacija, nes kai treneris komandoje pasikeičia ir sudėtis kažkiek keičiasi”, - prisimena D.Matulevičius.
 
Deivydas įsitikinęs, kad ne dėl aukštesnio Lenkijos pirmenybių lygio jam neatsirasdavo vietos pagrindinėje “Cracovia” komandos sudėtyje.
 
“Nemanau, kad “Cracovia” komanda aukšesnio lygio nei “Žalgiris”. Krokuvos komandoje yra labai daug bėdų.
 
Visos jos prasideda nuo pačio viršaus. “Cracovia” lyg ir viską turi, bet kiekvienais metais kovoja dėl išlikimo. - pasakoja Deivydas. – Girdėjau daugelio nuomonę, kad turėjau žaisti pagrinde. Bet Krokuvos komandoje vadovavo kažkas iš viršaus”
 
Nors per pastarąjį pusmetį D.Matulevičius turėjo nedaug žaidybinės praktikos, jis nesigaili priėmęs Krokuvos “Cracovia” komandos pasiūlymą. “Nebuvo viskas taip blogai. Iš pradžių žaidžiau, vėliau kelis mačus nebuvau išėjęs į aikštę, čempionato pabaigoje vėl sugrįžau į aikštę. Sunku nuspėti, kaip viskas toliau klostysis “Cracovia” komandoje. Nors ji iškrito į žemesnę lygą, girdžiu kalbų, kad gali likti ir aukščiausioje lygoje. Kalbama apie tai, kad galima nupirkti teisę žaisti „Ekstraklasoje“ iš klubo, kuris iškovojo teisę žaisti joje, iškopęs iš žemesnės lygos. Dar sklinda kalbos, kad Lenkijoje ketinama didinti stipriausios lygos komandų skaičių iki 18-os. Todėl “Cracovia” likimas dar tikrai nėra aiškus. Taip pat neaišku ar aš liksiu “Žalgiryje”, ar per vasaros perėjimų langą atsidursiu kitoje komandoje”, - sako D.Matulevičius, kuris neslepia noro likti Vilniuje.
 
“Laukiame šeimos pagausėjimo. Tokiu metu norisi būti kartu su šeima, o ne važinėti po peržiūras, - atvirauja Deivydas. – Nuo Velykų Krokuvoje kartu su manimi buvo ir žmona. Gimus vaikeliui ji tikrai negalės sekioti paskui mane. Tokiu šeimai svarbiu laikotarpiu ir man norėtųsi būti šalia žmonos”.
 
Jei D.Matulevičius liks VMFD “Žalgiris” komandoje, jo laukia rimtas konkurentas – Calumas Elliotas, kuris per vienuolika A lygos pirmenybių rungtynių pelnė 12 įvarčių. “Stebėjau Calumo žaidimą. Jis – puikus puolėjas, bet tikrai nebijau konkurencijos”, - sako D.Matulevičius.