Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3“ jaunimo komanda savo aikštėje rezultatu 0:1 pralaimėjo Vilniaus „Gariūnų“ ekipai

Jauniesiems žalgiriečiams trečiadienį vykusiame trečiajame LFF II lygos Pietų zonos ture taškų iškovoti nepavyko. Savo aikštėje žaidę „Žalgiris-3” futbolininkai 44 rungtynių minutę po tikslaus „Gariūnų“ saugo Jauniaus Lasicko smūgio turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Žaliai balti per antrąjį kėlinį įmušti atsakomojo įvarčio nesugebėjo, tad privalėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Pirmąjį kėlinį žaidėme visai neblogai, tačiau antroje rungtynių pusėje pavargome. Išsekusių futbolininkų neturėjome kuo pakeisti, nes šiose rungtynėse dėl įvairių priežasčių ant atsarginių žaidėjų suolelio turėjome tik vieną žaidėją“, - sakė VMFD „Žalgiris-3” ekipos treneris Ivanas Švabovičius. – Mūsų komanda yra labai jauna, todėl sunku grumtis su vyresniais ir stipresniais varžovais, kurie gali ilgai kontroliuoti kamuolį. Nepaisant to, progų dažniausiai susikuriame daugiau nei priešininkai. Gaila, jog jų nesugebame realizuoti. Turime dar daug padirbėti.“

Žalgiriečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas LFF II lygos Pietų zonos čempionate. Komanda po trijų turų rikiuojasi 9-toje turnyrinės lentelės vietoje.