Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės rungtynėse su Rusija aikštėje pasirodė du debiutantai - Egidijus Vaitkūnas ir Deivydas Matulevičius

Antradienį Nijone (Šveicarija) pirmose šių metų kontrolinėse rungtynėse Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis 0:0 su Europos čempionatui besiruošiančia Rusijos nacionaline rinktine. Šiame susitikime Lietuvos rinktinės gretose debiutavo du Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris" komandos nariai - gynėjas Egidijus Vaitkūnas ir puolėjas Deivydas Matulevičius.

Pirmasis progą debiutuoti mūsų šalies rinktinėje gavo Deivydas Matulevičius. 23-ejų metų žaidėjas į aikštę išbėgo 81 minutę, pakeitęs Darvydą Šerną. Po kelių akimirkų -  85 minutę aikštėje pasirodė ir kitas žalgirietis - Egidijus Vaitkūnas. Jis kėlinio pabaigoje pakeitė Vytautą Andriuškevičių.

Po savo debiutinių rungtynių su Rusija 23-ejų metų VMFD „Žalgiris“ ekipos krašto gynėjas Egidijus Vaitkūnas sakė: „Prieš rungtynes tikėjausi, kad bus sudėtingiau. Vis tik Rusijos rinktinė ruošiasi Europos čempionatui. Bet nebuvo taip sunku. Pamatėme, kad galime su jais žaisti ir kovoti. Visa komanda sužaidė gerai. Netgi turėjome daugiau progų pasižymėti. Galėjome ir turėjome laimėti. Debiutuoti nacionalinėje rinktinėje malonu, tik norėjosi žaisti daugiau. Psichologiškai buvo lengviau todėl, kad jau žaidžiau už „B" rinktinę."

Lietuvos rinktinės gretose dvikovoje su Rusija buvo registruoti dar trys žalgiriečiai: Armantas Vitkauskas, Georgas Freidgeimas ir Algis Jankauskas.