Igorio Pankratjevo ir Gedemino Jarmalavičiaus komentarai po "Žalgirio" - "Tauro" dvikovos.


Po šeštosios iš eilės pergalės VMFD "Žalgirio" treneris I. Pankratjevas išliko santūrus, svečių strategas G. Jarmalavičius savo komandos žaidimu liko patenkintas.

VMFD „Žalgirio“ vyr. treneris Igoris Pankratjevas:

„Pradėsiu nuo savijautos. Ji, kaip ir po kiekvienų laimėtų rungtynių - gera. Šiandien žaidėme labai svarbias rungtynes, vyrams sakiau, kad kaunamės dėl 6 taškų: nesėkmės atveju „Tauras“ būtų mus prisivijęs iki vieno taško, o dabar atitrūkome septyniais.
Dar prieš rungtynes galvojau, kad pirma įmušusi komanda nugalės. Vėl turėjome problemų su atakų užbaigimu, nors turėjome momentų, bet neįmušėme. Vieno įvarčio persvara labai trapi, vyrai įtampą išlaikė iki pačios rungtynių pabaigos. Sunku buvo, oras tvankokas, bet lengvų pergalių nebūna“.

„Tauro“ vyr. treneris Gedeminas Jarmalavičius:
„Dvejopas įspūdis, komanda nenuliūdino. Šią savaitę praktiškai visa mūsų komanda buvo apsinuodijusi, užpuolė kažkoks virusas. Tai kirto mums ir atėmė daug jėgų. Kai kurie futbolininkai dar šiandien, pakeliui į rungtynes, gėrė vaistus, kurie sustabdytų pilvo problemas. Mums labai trūko traumuoto Mariaus Kižio.
Yra ir pozityvių dalykų, antrame kėlinyje mes kontroliavome žaidimą, tačiau jauni mūsų žaidėjai  neišnaudojo pusprogių. Jei būtų buvusios lygiosios - mes džiaugtumėmės“.