Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris-3” jaunimo komanda svečiuose 0:5 pralaimėjo Vilniaus „Granitui-2”

Naujosios Vilnios stadione vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai „Granito-2” futbolininkai jau pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį po Ruslano Tamarino ir  Sauliaus Baltiejus įvarčių. Antroje susitikimo pusėje varžovai ir toliau puikiai išnaudojo progas bei pelnė dar tris įvarčius. 46 minutę pasižymėjo Tomašas Korkutas, 58 minutę antrąjį įvartį pelnė Ruslanas Tamarinas, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 71 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Saulius Baltiejus.

„Vaikinams šiose rungtynėse buvo labai sunku. Jie per pastarąsias dvylika dienų žaidė net penkis susitikimus. Žaidėjams tiesiog nebeužteko jėgų visas 90 minučių su varžovais grumtis kaip lygūs su lygiais.“, - po pralaimėtų rungtynių sakė žalgiriečių treneris Ivanas Švabovičius.

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Karolis Švežauskas, Rokas Simanavičius, Haroldas Vaineikis, Haroldas Šidlauskas, Egidijus Juška, Vidmantas Kuzmickas, Daniel Romanovskij, Edvinas Mučinis, Karolis Mikutavičius, Artur Skuratovič. Atsarginiai: Rimvydas Stankus, Jaroslav Ilcevič, Mantas Bizuška, Andrejus Alfimovas, Kristijonas Bazys.