"General Financing A lygos" dublerių čempionato XXIV ture Tauragės “Tauro-2” ir VMFD “Žalgiris-2” futbolininkai rungtynes baigė lygiosiomis 1:1

Pirmadienį Tauragėje vykusioje kovingoje akistatoje pagrindiniai įvykiai prasidėjo antrajame kėlinyje.

Iš pradžių VIlniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" rezervinės ekipos nariui Martinui Morozui buvo parodyta raudona kortelė.

Kiekybine persvara greitai pasinaudoję aikštės šeimininkai netrukus įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį, tačiau neilgam.

Savo žaidimą sustygavę mažumoje likę svečiai taip pat atsakė tiksliu smūgiu, kurio autoriumi tapo Arminas Vaskela.

Žalgiriečiai šiame susitikime turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę, bet pavojingų atakų paversti įvarčiais nepavyko.

"Varžovai rungtyniavo neblogai, bet daugiau progų pasižymėti turėjome mes. Potencialiai galėjome įmušti bent jau keturis įvarčius, gaila, kad susikurtos progos taip ir nebuvo realizuotos. Iki pergalės trūko labai nedaug. Sėkmė taip pat nenusišypsojo", - sakė VMFD "Žalgiris" rezervinės komandos treneris Dimitrijus Kartašovas. - "Šiame susitikime didelis krūvis teko mūsų pagrindiniams žaidėjams, bet jie savo darbą atliko gerai. Nors rezultatas galėjo būti ir palankesnis, esu patenkintas tuo, ką darėme aikštėje. Kontroliavome rungtynes nepaisant to, kad visą antrąjį kėlinį žaidėme dešimtyje."

Žalgiriečiai po šio susitikimo ir toliau išlieka šeštoje, o "Tauras" aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

VMFD "Žalgiris-2": Marius Rapalis, Jaunius Juozaitis, Martinas Morozas (raudona kortelė), Gvidonas Narmontas, Robertas Striaupis, Povilas Krasnovskis, Tomas Malinauskas, Arminas Vaskela, Denis Romanov (Erlandas Juška), Simonas Mizera (Aurimas Stasiulionis), Augustinas Maniušis.