Nesėkmingai susiklosčius pirmajam kėliniui VMFD "Žalgiris-3" jaunimo komanda svečiuose rezultatu 1:2 (0:2) nusileido Kybartų "Sveikatai"

Antradienį LFF II lygos Pietų zonos rungtynėse Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris-3” (8 vieta, 17 taškų) vaikinai pralaimėjo turnyrinėje lentelėje dvejomis pozicijomis žemiau esančiai Kybartų “Sveikatai” (10 vieta, 13 taškų).

Pirmasis įvartis į žalgiriečių vartus krito jau 10-ąją minutę.

Apmaudžiai sostinės komandai prasidėjusiame susitikime vilniečių padėtis greitai tapo dar kėblesnė. 17-ąją minute aikštės šeimininkai padvigubino savo persvarą pozicines atakos metu įmušdami antrąjį įvartį.

Rungtynių pradžioje koncentracijos stigusiems “Žalgiris-3” komandos futbolininkams savo žaidimą pavyko atrasti tik antrajame kėlinyje.

Agresyviau puolime rungtyniavę žalgiriečiai 62 minutę kontratakos metu, kurios smaigalyje atsidūrė Eimantas Skendelis, sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Prasta susikurtų progų realizacija iš jaunimo atėmė galimybę Kybartuose iškovoti tašką.

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Haroldas Šidlauskas, Ernestas Mininas, Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Jaroslav Ilcevič (Justas Lasickas 55 min.), Edvinas Mučinis, Eimantas Skendelis, Edvinas Baniulis.