LFF II lygos Pietų zonos XIV turo rungtynėse VMFD "Žalgiris-3" jaunimo komandos futbolininkai rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus "Gariūnus"

Antradienį vakare svarbią pergalę jaunieji Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris-3" ekipos vaikinai išplėšė po atkaklios kovos.

Geriau už kaimynus iš sostinės "Gariūnus" pirmąjį rungtynių kėlinį sužaidę žalgiriečiai į priekį išsiveržė jau 17 minutę po saugo Edvino Mučinio tikslaus smūgio į vartus.

Permainingai vykusiame susitikime įvarčių galėjo būti ir daugiau. Pavojingas atakas rezgė tiek viena, tiek kita ekipa.

"Gariūnų" žaidėjai kaip įmanydami stengėsi spausti mažiau patyrusius savo varžovus.

Prie VMFD "Žalgiris-3" komandos vartų didžiausia grėsmė kildavo po standartinių situacijų. Vis dėlto "Gariūnų" ekipos pastangos išlyginti rezultatą buvo bergždžios.

Susitikimo pabaigoje būtent žaliai balti turėjo labai geras progas padvigubinti ar net patrigubinti savo persvarą, tačiau jomis pasinaudoti taip ir nepavyko.

Po šių rungtynių Vilniaus "Gariūnai" užima ketvirtąją (23 taškai), VMFD "Žalgiris-3" devintąją (20 taškų) vietą LFF II lygos Pietų zonos turnyrinėje lentelėje.

„Gariūnai" (Vilnius) 0:1 (0:1)  VMFD „Žalgiris-3" (Vilnius)
Teisėjas: G. Macevičius (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 17 min. E. Mučinis (VMFD „Žalgiris-3")
Įspėjimai: 41 min. P. Klišys, 76 min. H. Tamulynas („Gariūnai");
33 min. E. Mininas, 66 min. R. Simanavičius, 72 min. E. Skendelis,
76 min. M. Krasnovskis, 90+3 min. M. Bezuška (VMFD „Žalgiris-3")

VMFD „Žalgiris-3”: Andrius Juzkiv, Aldas Korsakas, Ernestas Mininas, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas, Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Eimantas Skendelis, Daniel Romanovskij, Edvinas Mučinis, Arturas Skuratovičius. Po keitimo: Haroldas Šidlauskas, Justas Lasickas, Mantas Bezuška, Edvinas Baniulis.