Dviem žaibiškais įvarčiais rungtynes pradėjusi "Dainavos" rezervinė ekipa susitikimo pabaigoje pati buvo priversta gelbėtis nuo pralaimėjimo

Pirmadienį Alytuje vyko "General Financing A lygos" dublerių čempionato XXVII turo rungtynės, kuriose susitiko Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ir Alytaus "Dainavos" rezervinės komandos.

Dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3 (2:2).

Svečiuose žaidusi VMFD "Žalgiris-2" ekipa rėmėsi jaunimu, kuriam susitikimas prasidėjo labai nesėkmingai.

Žalgiriečiai jau per pirmąsias 12 minučių praleido du greitus įvarčius, tačiau po šalto dušo nė kiek nesutriko ir greitai atsitiesė, neleisdami labiau patyrusiems varžovams ilgai džiaugtis akimirksniu įgytu pranašumu.

33 minutę atsilikimą sušvelino Aurimas Stasiulionis, o rezultatą netrukus 34 minutę išlygino Augustinas Maniušis.

Antrajame kėlinyje po standartinės situacijos 72 minutę žalgiriečius į priekį 3:2 išvedė Jokūbas Guobys, tačiau minimalios persvaros išsaugoti nepavyko.

Pačioje rungtynių pabaigoje "Dainavos" rezervinės sudėties žaidėjai sėkmingai surengė kontrataką, kurią 83 minutę pavyko užbaigti tiksliu smūgiu, aikštės šeimininkams išplėšusiu dramatiškas lygiąsias.

"Vaikinai be pagrindinės komandos futbolininkų pagalbos pademonstravo gerą žaidimą. Jaunatviškų klaidų neišvengė, galbūt ir jaudulio, tačiau dauguma jų sprendimų verti pagyrimo. Jie buvo originalūs ir apgalvoti. Tą pažymėjo net varžovų treneris, kuris liko nustebintas mūsų jaunimo galimybėmis", - sakė VMFD "Žalgiris-2" treneris Dimitrijus Kartašovas. - "Rungtynių pabaigoje paleidome iniciatyvą. Didesnė patirtis ir savos aikštės pranašumas padėjo "Dainavos" dubleriams, pasinaudojus mūsų klaidomis, išlyginti rezultatą."

Dainava (Alytus) - Žalgiris (Vilnius) 3:3 (2:2)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. ir 12 min. T.Vitukynas, 83 min. R.Padegimas („Dainava"); 33 min. A.Stasiulionis, 34 min. A.Maniušis, 72 min. J.Guobys („Žalgiris")
Įspėjimai: nėra

VMFD "Žalgiris-2": Robertas Konarskis, Jokūbas Guobys, Simonas Mizera, Karolis Žudys, Tautminas Cibulskis, Aurimas Stasiulionis (Erlandas Juška), Robertas Striaupis, Tomas Malinauskas (Rafal Rusiecki), Denisas Romanovas (Martinas Ignatjevas), Gvidonas Narmontas, Augustinas Maniušis.