Dublerių čempionato XXVIII turo rungtynėse VMFD "Žalgiris-2" išvykoje sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų "Banga-2"

Šeštadienį Gargždų "Minijos" progimnazijos aikštyne "Bangos" dubleriai taikiai išsiskyrė su "Žalgirio" rezervine ekipa.

Pirmieji į priekį 20 minutę po Roberto Striaupio įvarčio išsiveržę Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris-2" komandos žaidėjai įgyta persvara džiaugėsi neilgai.

Besivejančių vaidmenyje atsidūręs "Bangos“ jaunimas užgulė žalgiriečių vartus ir 30 minutę išlygino rezultatą, kuomet pasižymėjo Rokas Borusas.

Vėliau Andriaus Marcinkevičiaus ir Romano Masiuko smūgiai sudrebino svečių vartų konstrukciją.

Antrajį kėlinį abi ekipos pradėjo atsargiai, tačiau iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkiolikai minučių aikštės šeiminkams pavyko pralaužti žalgiriečių gynybą bei išsiveržti į priekį. Įvartį "Bangos" rezervinei vienuolikei įmušė Sigitas Urbys.

Savo ruožtu "Žalgirio" futbolininkai nė neketino susitaikyti su tokiu rezultatu. Jie pačioje susitikimo pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą.

88 minutę pasižymėjo pastaruoju metu rezultatyviai dublerių čempionate rungtyniaujantis saugas Arminas Vaskela, kuris į savo sąskaitą įsirašė jau septintąjį įvartį.

Banga (Gargždai) - Žalgiris (Vilnius) 2:2 (1:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 102 žiūrovai
Įvarčiai: 30 min. R.Borusas, 75 min. S.Urbys („Banga"); 20 min. R.Striaupis, 88 min. A.Vaskela („Žalgiris")
Įspėjimai: 85 min. G.Petkevičius, 86 min. S.Urbys („Banga"); 18 min. D.Romanov, 90+3 min. R.Vilėniškis („Žalgiris")