VMFD "Žalgiris" komandos treneris Marekas Zubas rungtynėse su Klaipėdos "Atlantu" iš savo auklėtinių reikalaus maksimalios koncentracijos


Žalgiriečių vyriausiasis treneris prieš antradienio rungtynes su Klaipėdos "Atlantu" pripažino, kad priešininkas sunkiai nuspėjamas.

 

"Pažvelgus į turnyrinę lentelę gali atrodyti, kad mūsų laukia lengvas pasivaikščiojimas, tačiau tai netiesa. Čempionatui artėjant prie pabaigos kiekviena komanda žaidžia su dviguba energija ir noru iškovoti taškus", - įsitikinęs M. Zubas.

 

"Klaipėdos "Atlantas" parodė, kad gali kovoti su kiekvienu varžovu. Panevėžio "Ekranui" teko plušėti iki pat paskutinių susitikimo akimirkų. Nesinorėtų, kad ir mums taip nutiktų, bet tai puikus pavyzdys, ko galime tikėtis, jeigu nebūsime maksimaliai susikoncentravę ir neįvertinsime savo priešininkų sugebėjimų", - susikaupimo svarbą pabrėžia treneris.

 

"Sunku analizuoti "Atlanto" žaidimą, nes jis skirtingas kiekviename mače. Pergales keičia triuškinantys pralaimėjimai, gražius epizodus nepaaiškinamos, vaikiškos klaidos ir panašiai", - pažymi M. Zubas.

 

"Lyginant abiejų ekipų paskutiniojo turo rungtynes, galima teigti, kad savo žaidimu nėra patenkina nė viena. Klaipėdiečiai beviltiškai pralaimėjo Šiauliuose, mes neišnaudojome galybės progų prieš Gargždų "Bangą. Tačiau svarbiausia ne tai, kaip antradienį žais mūsų varžovai, o mes patys", - mano žalgiriečių vairininkas.

 

"Mums šis susitikimas be galo svarbus kovojant dėl pirmosios vietos, "Atlantui" dėl išlikimo. Negalime sau leisti prarasti nė vieno taško, ypač Klaipėdoje. Varžovams taip pat neturėtų būti svarbu, kas pas juos atvažiuoja. Jie jauni, ambicingi ir tikrai nenori kitą sezoną pradėti žemesnėje lygoje", - sako M. Zubas.