Pakruojo "Kruojos" rezervinė ekipa namuose rezultatu 5:0 (5:0) nugalėjo VMFD "Žalgiris" komandos dublerius


Sekmadienį "General Financing A lygos" dublerių čempionato XXX ture "Kruoja-2" atsirevanšavo už pagrindinės ekipos pralaimėjimą Vilniuje. 

Patyrusių žaidėjų į pagalbą pasitelkę pakruojiečiai visus savo uždavinius išsprendė jau pirmajame kėlinyje.

 

"Kruoja-2" pirmąjį įvartį įmušė 11-ąją minutę, kai pasižymėjo Domantas Karpinskas. Po poros minučių tiksliai mušė Tautvydas Libonas.

 

22 ir 38 minutėmis įvarčius pelnė Valdas Trakys. 45-ąją minutę dar vieną tašką padėjo T. Libonas.

 

Pasak "Kruojos-2“ futbolininko V. Trakio, į Pakruojį atvykusiai jaunai "Žalgiris-2“ komandai pakruojiečiai davė pamoką.

 

"Nežaidę už pagrindinę komandą futbolininkai nori padėti dubleriams. Esame išsikėlę tikslą neiškristi iš prizininkų trejeto. Stengiamės tai įgyvendinti“, – po dvikovos kalbėjo V. Trakys.

Priešininkų puolėjui antrino ir VMFD "Žalgiris-2" komandos treneris Dimitrijus Kartašovas: "Pamoka- naudinga. Mūsų jaunimas turėjo progą pasivaržyti su vyresniais, aukštesnio meistriškumo žaidėjais. Tik jėgos buvo nelygios."

"Pirmajame kėlinyje prie varžovų vartų nieko pavojingo nesukūrėme, bet antroje susitikimo pusėje viskas pasikeitė. Priešininkams nebeleidome mušti įvarčių, o ir patys turėjome ne vieną progą pasižymėti. Gal prie tokių įvykių posūkio prisidėjo ir tai, kad "Kruoja" pakeitė kelis savo pagrindinius žaidėjus", - sakė žalgiriečių treneris.

Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius) 5:0 (5:0)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 11 min. D.Karpinskas, 13 min. ir 45 min. T.Libonas, 22 min. ir 38 min. V.Trakys ("Kruoja")
Įspėjimai: nėra