Lietuvos A lygos dublerių pirmenybėse pirmaujanti Marijampolės "Sūduvos-2" ekipa rezultatu 4:1 (2:1) nugalėjo VMFD "Žalgiris-2" komandą

Pirmadienį Vilniuje vykusiose "General Financing A lygos" dublerių čempionato XXXI turo rungtynėse Marijampolės "Sūduva-2" be didesnio pasipriešinimo įveikė jaunimą pasitelkusią VMFD "Žalgiris-2" vienuolikę.

Pirmieji įvartį įmušę svečiai į priekį įsiveržė dar nespėjus įpusėti pirmajam kėliniui, tačiau žalgiriečių saugas Andrejus Nagumanovas netrukus rezultatą išlygino.

"Sūduvai-2" savo pranašumą pavyko atstatyti prieš pat pertrauką, o po jos padidinti dar dviem įvarčiais.

"Mūsų komandoje dauguma žaidėjų yra labai jauni. Jiems vos po 15 metų. Kol rungtyniavo trys pagrindinės ekipos nariai priešinomės aktyviau, tačiau vieną jų pakeitus žaidimas ženkliai suprastėjo. Mūsų ir varžovų jėgos tiesiog buvo nelygios", - sakė VMFD "Žalgiris-2" komandos treneris Ivanas Švabovičius.

Pergalę iškovoję marijampoliečiai į savo sąskaitą įsirašė 72-ąjį tašką bei atitrūko nuo artimiausio persekiotojo Panevėžio "Ekrano" rezervo.

Pralaimėjimą patyrę žalgiriečiai (44 taškai) ir toliau lieka sau įprastoje penktoje turnyrinės lentelės vietoje, trimis taškais lenkdami šeštoje pozicijoje esančius bei vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusius "Šiaulius-2".