"General Financing A lygos" dublerių čempionato XXXIII turo rungtynėse VMFD "Žalgiris-2" rezultatu 0:1 pralaimėjo Tauragės "Taurui-2"

Sekmadienį sostinėje vykusiame susitikime žalgiriečiai vienintelį įvartį praleido pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet 41 minutę pasižymėjo jaunasis "Tauro-2" ekipos saugas Haroldas Eskis.

"Žalgirio" rezervui tai buvo jau ketvirtoji iš eilės nesėkmė dublerių pirmenybėse.

Pastaroji VMFD "Žalgiris-2" ir Tauragės "Tauro-2" dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Iki čempionato pabaigos likus trims turams žalgiriečiai užima šeštąją vietą. Juos nuo penktoje pozicijoje esančių "Šiaulių" skiria trys taškai.

Žalgiris (Vilnius) - Tauras (Tauragė) 0:1 (0:1)
Teisėjas: S.Melnikovas (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 41 min. H.Eskis ("Tauras")
Įspėjimai: 36 min. S.Trakšelis, 55 min. M.Garkauskas, 72 min. G.Demurtas ("Tauras")