LFF Supertaurės rungtynėse VMFD "Žalgiris" ekipa rezultatu 1:0 nugalėjo šalies čempioną Panevėžio "Ekraną"

Šeštadienį Marijampolėje vykusiame mače vilniečiai LFF Supertaurę iškovojo po pratęsimo, Mantui Kukliui 102 minutę įmušus vienintelį susitikimo įvartį.

Pirmajame kėlinyje vienintelę tikrą progą pasiekti įvartį turėjo Panevėžio "Ekrano" komanda.

18 minutę atakos smaigalyje atsidūręs puolėjas Arsenijus Buinickis pavojingai smūgiavo galva, tačiau kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Nors žalgiriečiai puolė dažniau nei varžovai, jiems priešininkų gynybos pralaužti nepavyko.

Po pertraukos pavojingiausias progas kūrė jau "Žalgirio" vienuolikė.

62 minutę pasinaudojęs priešininko klaida vienas prieš vartininką atsidūrė Kamilis Bilinskis, bet puolėjui atlikti smūgio nepavyko.

Antroje susitikimo dalyje labai aktyviai rungtyniavęs lenkas savo smūgiais vėliau ne kartą grąsino priešininkų vartams.

"Ekranui" sėkmingai apsigynus nuo žalgiriečių išpuolių, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių.

Pratęsimo metu "Žalgirio" futbolininkai įjungė dar aukštesnę pavarą, panevėžiečiams neleisdami nė akimirkai atsikvėpti.

Galingas varžovų spaudimas galiausiai davė vaisių, kuomet pirmojo pratęsimo pabaigoje po rikošeto kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Mantas Kuklys, padėjęs išplėšti pergalę bei LFF Supertaurės trofėjų iš "Ekrano" rankų.

Pergalingai sezoną pradėję vilniečiai šiemet Lietuvoje kovos dėl visų titulų.

"Žalgiris" 1:0 "Ekranas"

102' [1 - 0] Mantas Kuklys

Įspėjimai: Vaidotas Šilėnas (44 min.); Rytis Pilotas (48 min.)

VMFD "Žalgiris": Aivaras Bražinskas, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Luka Peričius, Egidijus Vaitkūnas, Paulius Janušauskas (67' Mantas Kuklys), Andro Švrljuga (46' Jakubas Wilkas), Rytis Leliūga (46' Ramūnas Radavičius), Pavelas Komolovas (101' Takuya Kanai), Vaidotas Šilėnas (79' Vedranas Gercas), Kamilis Bilinskis