A. Narbekovo ir I. Pankratjevo mintys.


Po antrų iš eilės lygiųjų Vilniaus "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas spaudos konferencijoje nedaugžodžiavo. Dėl 87 minutę praleisto įvarčio vilniečių strategas nekaltino nei dirbtinės vejos, nei netikėtai užsitęsusios kelionės į Gargždus. "Patys esame kalti,"- sakė "Žalgirio" treneris. "Bangos" vyr. trenerį A. Narbekovą lygiosios, atrodo, tenkino.

"Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas:
"Po tokių rungt mažai ką galiu pasakyti. Tiesiog konstatuoju faktą: sužaidėme lygiosiomis 1:1. Pirmajame kėlinyje turėjome progų, tačiau jų neišnaudojome. Dėl to esame kalti tik patys.
Po dviejų savaičių žaisime su "Banga" LFF Taurės rungtynes, tačiau apie jas kol kas negalvoju. Ateinantį trečiadienį laukia A lygos dvikova su "Atletu". Koncentruojamės tik į ją."

"Bangos" strategas Arminas Narbekovas:
"Šiandien futbolas parodė abi savo puses, koks gali būti gražus ir negailestingas. Kaip varžovų treneris minėjo, "Žalgiris" pirmajame kėlinyje turėjo 3-5 šimtaprocentines progas, tereikėjo jas išnaudoti  ir "maišelis būtų užrištas". Tačiau taip neįvyko.
Antrajame kėlinyje mūsų vyrai pradėjo kovoti. Tai buvo kėlinys, kuris išgelbėjo Gargždų miesto šventę. Lemiamą ataką G. Gailiaus smūgis į "Žalgirio" vartus buvo lyg žaibas, tačiau vartininkas sužaidė gerai. Svečių gynėjai jam nepadėjo, tad A. Staponka pakartotinu smūgiu išlygino rezultatą."