VMFD „Žalgiris“ ekipos treneris Marekas Zubas tikėjo savo auklėtinių pergale iki pat paskutinio smūgio 11 metrų baudinių serijoje


„Žiūrovams šis finalas turėjo tikrai patikti. Pamatėme viską – daug įvarčių, daug kovos, baudinių seriją.

Nors praleidome ankstyvą įvartį, komandai pavyko atsitiesti“, - džiaugėsi antrąjį titulą su „Žalgiriu“ iškovojęs strategas. - Šiauliečiai buvo labai kovingi, tačiau nieko kito iš jų ir nelaukėme - pergalė šiai komandai būtų suteikusi galimybę patekti į Europos lygos turnyrą."


„Prieš pradedant mušti baudinius tikėjau savo vaikinais ir jaučiau, kad laimėsime. Pirmą kartą per savo karjerą dalyvavau tokioje ilgoje serijoje. Visi žaidėjai galėjo įmušti įvartį ir jaustis didvyriais“, - kalbėjo 18 baudinių serijos dramą išgyvenęs treneris.


Naudingiausiu mačo žaidėju pripažintas Mantas Kuklys akcentavo, kad svarbiausia buvo laimėti, o kaip tai padaryta, ne taip svarbu.


„Džiaugiuosi, kad iškovojome taurę. Malonu, jog mane pripažino naudingiausiu žaidėju, bet komandos pergalė yra daug vertingesnė. „Šiauliai“ rungtyniavo labai gerai, išnaudojo savo susikurtas progas. Vis dėlto, aš manau, kad mes jų sukūrėme daugiau ir pelnytai pasiekėme pergalę“, - teigė Mantas Kuklys.


„Varžovai pelnė greitą įvartį, todėl turėjome įdėti daug jėgų, kad išlygintume rezultatą. Galiausiai nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Esu labai laimingas, kad pasiekėme pergalę. Buvo tikrai įdomi popietė - galėsime šiek tiek pasidžiaugti laimėjimu ir vėl ruošimės ateinančioms kovos“, - sakė rezultatyvų perdavimą atlikęs Jakubas Wilkas.


„Tokio finalo seniai neregėjau. Kiekvienas trofėjus mums yra labai svarbus ir reikšmingas. Žaidžiame dėl savo sirgalių ir skiriame šią taurę jiems. Dabar liko žengti paskutinį ir patį svarbiausią žingsnį - laimėti čempionatą", - teigė VMFD „Žalgiris“ komandos kapitonas Algis Jankauskas.