VMFD "Žalgirio" legionieriaus mintys prieš rungtynes su Kauno "Atletu".


Likus parai iki XXIX-ojo A lygos turo rungtynių tarp VMFD "Žalgirio" ir Kauno "Atleto", sostinės komandos legionierius iš Rusijos Jan Bobrovskij pasidalino mintimis apie artėjančią dvikovą. Pasak gynėjo, dvikovos favoritai aiškūs, tačiau atsipalaiduoti žalgiriečiai sau neleis: 

"Per A lygos pertrauką sužaidėme draugiškas rungtynes, tad neišsimušėme iš savaitinio rungtynių ritmo. Psichologiškai ir fiziškai komanda pasiruošusi puikiai. Visi esame pasiruošę išeiti į aikštę, kautis ir nugalėti, nesvarbu su kuo žaidžiame. Liko penkios rungtynės, visos jos – kaip finalas. Kiekvienose iš jų reikalinga tik pergalė.

Rytoj pas mus atvyksta paskutinė A lygos turnyrinės lentelės komanda, tačiau neįvertinti varžovo neturime teisės. Privalome žaisti tokį futbolą, kokį mokame, kokį galime žaisti ir kokio iš mūsų tikis sirgaliai. Be to, visi „Žalgirio“ žaidėjai supranta, kad rungtynių dieną bus švenčiamas Pietų IV-osios gimtadienis. Pasistengsime ištikimiausiems fanams padovanoti įvarčių,"- po paskutinės treniruotės prieš XXIX-ąjį A lygos turą kalbėjo VMFD "Žalgirio" gynėjas Jan Bobrovskij.