Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda prieš lemiamas kovas Europos lygoje ir Lietuvos čempionate sustiprino savo pajėgas


Į ekipą atvyko puolėjo bei krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis Prancūzijos pilietybę turintis 21-erių metų futbolininkas Serge'as Nyuiadzis.

 

Prancūzijos Nicos OGC klubo auklėtinis prieš kelis metus atstovavo šios šalies U-17 ir U-19 jaunimo rinktinėms.

 

Praėjusį sezoną "Žalgirio" naujokas praleido daugkartinių Bulgarijos čempionų Sofijos CSKA komandoje, kurioje sužaidė devynerias rungtynes bei įmušė vieną įvartį.

 

"Ieškojome futbolininko, galinčio sustiprinti puolimo grandį. S. Nyuiadzis atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Jis sugeba rungtyniauti tiek puolėjo, tiek atakuojančio krašto saugo pozicijoje.

 

Tai ypač svarbu Europos lygos atrankos turnyre, kuriame dėl Lenkijoje gautos raudonos kortelės bus diskvalifikuotas Andrius Velička", - sako VMFD "Žalgiris" komandos sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.  

 

"Tikimės, kad naujokas greitai įsilies į komandą ir jis bus naudingas Europos lygos bei Lietuvos čempionato rungtynėse. S. Nyuiadzio integraciją turėtų palengvinti tai, jog treneris Marekas Zubas bendrauja prancūzų kalba, o ir pats žaidėjas puikiai kalba angliškai.

 

Futbolininkas atstovavo Prancūzijos jaunimo rinktinėms, todėl tai neleidžia abejoti jo kvalifikacija, nors karjera Bulgarijoje ir nesusiklostė taip sėkmingai, kaip buvo tikėtasi.

 

Vadovaujant vienam treneriui S. Nyuiadzis Sofijos CSKA klube buvo svarbus žaidėjas, tačiau atvykus kitam strategui, jo vaidmuo komandoje visiškai pasikeitė. "Žalgiryje" S. Nyuiadzio laukia naujas iššūkis", - teigia M. Nikoličius.

 

S. Nyuiadzis "Žalgirio" ekipoje vilkės 99-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Futbolininkas oficialiai bus pristatytas kitos savaitės pradžioje, prieš išvyką į Austriją, kur žalgiriečiai žais UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo rungtynes su Zalcburgo "Red Bull" klubu.