Šiandien žalgiriečiai bendravo su žurnalistais.


Iki paskutinių 2010 metų A lygos sezono rungtynių tarp VMFD „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“, kuomet komandos išsiaiškins, kam atiteks sidabro, kam – bronzos medaliai, liko trys dienos. Šiandien (11. 11) surengtoje atviroje žiniasklaidai treniruotėje žalgiriečiai tvirtino, jog jų tikslas vienas – antroji vieta. 

Į lemiamą dvikovą abi komandos stos turėdamos po 55 taškus, tačiau dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio suvalkiečiai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi laipteliu aukščiau. Tik pergalė VMFD „Žalgiriui“ garantuos antrąją A lygos vietą. Nepaisant to, VMFD "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas komandų šansus pasipuošti sidabro medaliais vertina vienodai:
„Galbūt mums ir geriau, kad norint pasiekti tikslą mus tenkins tik pergalė. Kai žaidi dėl lygiųjų, gali stipriai nudegti. „Sūduvai“ užtenka lygiųjų, tegu to ir siekia.
Dukart šį sezoną sužaidėme lygiosiomis. Gal trečias kartas nemeluos? Sąlygos abiem komandoms vienodos. Manieže niekam netrukdys aikštės nelygumai. Aišku, turime sunkumų – yra ir traumų, ir geltonų kortelių, tačiau turime pakankamai žaidėjų jiems pakeisti. Manau, komandų šansai 50 prie 50,"- prieš treniruotę žurnalistams sakė I. Pankratjevas. 

Į žurnalistų klausimą, ar komandai nebūtų finansiškai palankiau A lygoje užimti trečiąją vietą ir UEFA Europos lygos varžybose kovas kitą sezoną pradėti nuo pirmo atrankos rato, "Žalgirio" treneris atsakė trumpai, griežtai ir aiškiai: „Mes - ne buhalteriai, o sportininkai. Mums naudingiau užimti antrą vietą.“

„Žalgirio“ puolėjas Nerijus Astrauskas žurnalistams sakė, kad būsimos dvikovos dėl A lygos sidabro favorite laiko Vilniaus komandą. „Gali būti, kad marijampoliečiai pasirinks gynybinę taktiką. Bus sunkiau pelnyti įvartį, tačiau tai – įveikiama komanda. Dabar ji nerodo labai gerų rezultatų“, – kalbėjo jis. Futbolininkas pasakjo, kad svarbiausioms sezono rungtynėms rengiasi kaip visada.

VMFD "Žalgirio" saugas Raimondas Vilėniškis taip pat buvo linkęs „Žalgirį“ laikyti būsimos dvikovos favoritu. „Žaisime namie, prie savų sirgalių. Motyvacijos ir ambicijų mums netrūko visą sezoną. Norime įrodyti savo sirgaliams, kad galime laimėti sidabrą“, – sakė futbolininkas.

XXXIII-ojo A lygos turo rungtynės tarp VMFD „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks šį sekmadienį, lapkričio 14 dieną, 16:00 val., Vilniaus futbolo manieže „Sportima“. Bilieto kaina - 11 litų. Senjorams, studentams ir moksleiviams su pažymėjimu - 6 litai. Bilietus platina "Bilietų Pasaulis".