Lietuvos jaunimo rinktinės gynėjas lieka „Žalgiryje“


VMFD „Žalgiris“ pratęsė kontraktą su 22 metų gynėju Egidijumi Vaitkūnu. Praėjusį sezoną E.Vaitkūnas buvo pagrindinis komandos kairio krašto gynėjas. A lygoje jis sužaidė 26 rungtynes, įmušė 2 įvarčius.
 
„Labai džiaugiuosi. „Žalgiris“ – mano pirmas klubas, čia pradėjau karjerą, Vilnius – mano gimtasis miestas, todėl labai norėjau žaisti „Žalgirio“ komandoje“, - po naujo kontrakto pasirašymo sakė E.Vaitkūnas. „Pratęsti sutartį paskatino ir sėkmingas praėjęs sezonas. Atgimęs „Žalgiris“ tapo A lygos prizininku, nors prieš sezoną to niekas nesitikėjo. „Žalgiryje“ – puikus kolektyvas, labai draugiška komanda. Gerai sekėsi ir man. Daug dirbau treniruotėse, treneriai pasitikėjo ir visas rungtynes žaisdavau pagrindinėje sudėtyje, dėl geltonų kortelių praleidau tik vieną A lygos susitikimą“.

„Žalgirio“ ir Lietuvos jaunimo rinktinės gynėjas po sėkmingo sezono sulaukė ir žinomų užsienio klubų dėmesio. E.Vaitkūnas dalyvavo Rusijos Nalčiko „Spartako“ ir Belgijos „Charleroi“ klubų peržiūrose.

„Charleroi“ klube – įspūdingos sąlygos. Moderni bazė, daug geros kokybės treniruočių aikščių. Buvau nuvykęs ir į „Spartako“ treniruočių stovyklą Turkijoje. Kiek žinau, šeštą vietą Rusijos čempionate užėmęs Nalčiko klubas ir toliau manimi domisi, treneriai sakė, kad ir toliau lieku jų akiratyje. Bet manau, kad artimiausiu metu man geriausios sąlygos tobulėti bus „Žalgiryje“, - sakė E.Vaitkūnas.

2006 metais profesionalo karjerą pradėjęs E.Vaitkūnas pirmus dvejus metus žaidė „Žalgiryje“, vėliau karjerą tęsė Gargždų „Bangos“ ir Tauragės „Tauro“ komandoje. Į „Žalgirį“ gynėjas sugrįžo 2010 metų pradžioje.

Lietuvos jaunimo rinktinėje E.Vaitkūnas sužaidė 13 rungtynių.