„Žalgirio“ komandoje lieka puolėjas Artūras Jeršovas


VMFD „Žalgiris“ išlaikė vieną savo lyderių Artūrą Jeršovą. Praėjusį sezoną A lygoje per 25 rungtynes A.Jeršovas įmušė 11 įvarčių ir buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ komandoje. 24 metų puolėjo ir saugo pozicijoje žaidžiantis A.Jeršovas praėjusių metų lapkritį debiutavo nacionalinėje Lietuvos rinktinėje, jis žaidė draugiškose rungtynėse su Vengrija.

„Praėjęs sezonas buvo labai geras tiek man, tiek ir „Žalgirio“ komandai, todėl dėl kontrakto pratęsimo ilgai nesvarsčiau. Be to pats esu vilnietis, „Žalgiris“ – mano miesto komanda, todėl daugiau paskatinimų ir nereikėjo“, - sakė A.Jeršovas. „Man sezonas buvo geriausias karjeroje, pavyko įmušti nemažai įvarčių, pakvietė į Lietuvos rinktinę. Sieksiu toliau tobulėti, norisi ir kitos prabos medalio. „Žalgirį“ treniruos Vitalijus Stankevičius, teko su juo susitikti Lietuvos rinktinėje, treneris paliko gerą įspūdį“.

Nuo 2010 metų pradžios „Žalgirio“ marškinėlius vilkintis A.Jeršovas atstovavo Lietuvos jaunimo U-19 ir U-21 rinktinėms, per savo karjerą taip pat žaidė „FC Vilniaus“, Visagino „Intero“, „FBK Kauno“, „FK Šilutės“ klubuose.