Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda pasirašė sutartį su peržiūroje dalyvavusiu brazilu Andrezinho.


28 metų saugas Lietuvos čempionų ekipoje pasirengimo stovykloje Kipre žaidė trejose draugiškose rungtynėse.


Mače su Pilzeno „Viktoria“ sostinės komandos naujokas aikštėje pasirodė po keitimo. Akistatose su Jerevano „Mika“ ir Sofijos „Levski“ – nuo rungtynių pradžios.
 

Dvikovoje su klubu iš Bulgarijos Andrezinho turėjo puikią galimybę įmušti įvartį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį.
 

„Tai labai įdomus futbolininkas. Jis šiek tiek primena Pavelą Komolovą.
 

Andrezinho turi tarptautinių varžybų patirties. Tai jo privalumas.
 

Brazilas - geras atakuojantis saugas. Tikiuosi, kad jis taps svarbiu ramsčiu mūsų komandai“, - sakė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas.
 

Andrezinho praėjusiame sezone rungtyniavo Malaizijos Super lygos „Johol Darul Takzim“ klube. Šioje ekipoje vilniečių komandos naujokas sužaidė 27 rungtynes, per kurias įmušė 3 įvarčius.

Užėmusi 3 vietą Malaizijos čempionate, "Johol Darul Takzim" po sezono sustiprino savo sudėtį. Į klubą atvyko buvę Argentinos rinktinės futbolininkai Pablo Aimaras ir Luciano Figueroa.   
 

Didžiąją profesionalus futbolininko karjeros dalį Andrezinho praleido gimtinėje. Jis atstovavo „Clube de Remo“, „Corinthians“, „Guarani“ „Paulista“ ir „Mogi Mirim“ klubams.
 

2009 metais brazilas atsidūrė Kinijos „Hangzhou Greentown“.  2010/11 metais krimto legionieriaus duoną Budapešto „Ferencvarosi“ ekipoje. Vengrijoje futbolininkas įmušė 3 įvarčius.