LFF taurės turnyro finalo, kuriame Vilniaus „Žalgiris“ nugalėjo Gargždų „Bangą“ 2:1, geriausiu žaidėju išrinktas vilniečių saugas Jakubas Wilkas džiaugiasi asmeniniu įvertinimu, bet visų nuopelnų sau neprisima.


Labai smagu, kad laimėjome LFF taurę trečią kartą. Esame labia laimingi. Tai svarbus trofėjus visam klubui – treneriams, darbuotojams, aistruoliams.  Esame ypatingai dėkingi gerbėjams, kurių labai daug atvyko į Uteną”, - po finalo kalbėjo lenkas.

Vienas pavojingiausių „Žalgirio“ žaidėjų finale pelnė pirmąjį savo komandos įvartį.
 

Įmušti yra smagu, tai buvo gražus įvartis, - kalbėjo J. Wilkas. - Tačiau svarbiausia, kad laimėjome. Džiaugiuosi, kad buvau išrinktas geriausiu žaidėju, tačiau be savo komandos draugų tokio įvertinimo nebūčiau sulaukęs. Tai yra ir visų jų nuopelnas.”

Kitų „Žalgirio“ žaidėjų komentarai:

„Žalgirio" kapitonas, saugas Deividas Šemberas: „Rungtynės buvo nelengvos, nes Gargždų komanda tikrai gera. Buvo sunku nugalėti. Tačiau to atvažiavome ir padarėme tai, ką privalėjome padaryti. Belieka tik pasidžiaugti. Esame labai patenkinti, šiandien mums šventė. Lengvų taurės finalų nebūna. Visada jie būna sunkūs. Mes to ir tikėjomės, bet buvome tikri, kad laimėsime.

Tai mano antras trofėjus su „Žalgiriu", bet pirmą laimėjau jau senokai, todėl šis yra naujas ir labai malonus. Jis svarbus ne tiek man, kiek aistruoliams. Ačiū jiems už gražų palaikymą."

„Žalgirio" saugas Linas Pilibaitis:
„Visi esame laimingi. Rungtynės buvo sunkios, po pirmo kėlinio atrodė, kad bus lengviau. Bet suteikėme varžovams šansą. Juos reikia pagirti, „Banga" tikrai gerai kovojo.  Mano ir J. Wilko įvarčiai nulėmė pergalę, tačiau juos sukūrė visa komanda. Vyrai kovojo labai gerai.

Labai malonu, kad susirinko daug žiūrovų. Futbolininkams nuo to žaisti tik smagiau. Norėtųsi, kad visuose stadionuose rinktųsi tiek daug žmonių."

„Žalgirio" puolėjas Andrius Velička: „Galėjome galbūt lengviau, greičiau viską išspręsti, bet svarbu, kad taurė pas mus. Rezultatas lieka, žaidimas pasimiršta. Trofėjų niekada nebūna per daug, vietos namie dar yra kur dėti. Nuo titulų nepavargstama.

Atmosfera buvo labai gera, žaisti buvo tikrai malonu. Seniai buvau matęs tiek žiūrovų per Lietuvos klubų tarpusavio rungtynes."

„Žalgirio" gynėjas Georgas Freidgeimas:
„Trečias iš eilės titulas - nebe tokia euforija kaip pirmą kartą. Bet tikrai esame labai laimingi. Dėl to dirbame kiekvieną dieną. Tas jausmas, kai po finalinio švilpuko žinai, kad esi taurės laimėtojas, atperka visą darbą, kiekvieną išlietą prakaito laišą. Į Uteną atvažiavo daug mūsų aistruolių, ačiū jiems už palaikymą kiekvienose rungtynėse. 

Antras kėlinys nebuvo lengvas, bet mūsų buvo tokia taktika - atsitraukti ir laukti kontratakų. Galėjome įmušti, bet nepavyko, todėl buvo sudėtinga laimėti."