„Palangos Juzės" turnyre jauniausias Lietuvos U-19 jaunimo rinktinės žaidėjas Edgaras Žarskis pelnė du įvarčius.


16-metis Edgaras Žarskis – jauniausias Lietuvos U-19 jaunimo rinktinės (1993 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) žaidėjas. Jaunas amžius Vilniaus „Žalgirio“ dublerių komandoje žaidžiančiam futbolininkui nesutrukdė net du kartus pasižymėti tradiciniame tarptautiniame „Palangos Juzės“ turnyre.

„Iš pradžių bijojau mandražo, visgi kiti žaidėjai – vyresni, tačiau stengiausi jiems nenusileisti, pamiršti amžių,  žaisti savo žaidimą ir vykdyti trenerio nurodymus", - sakė E. Žarskis.

Futbolininkas pusfinalio rungtynėse su „Šilutės“ ekipa per teisėjo pridėtą laiką išlygino rezultatą 1:1. Jaunimo rinktinė po 11 m baudinių serijos šventė pergalę 5:4 ir pateko į turnyro finalą. Finale E. Žarskio įmuštas antrasis U-19 rinktinės įvartis į  Liepojos „Metalurgs-2" vartus įtvirtino jaunimo rinktinės triumfą turnyre.

„Gal aikštėje negalėjome pademonstruoti visko ką sugebame, bet padarėme ką galėjome ir stengėmės vykdyti visus trenerio nurodymus. Manau, kad man pasisekė, atsidūriau reikiamu laiku reikiamoje vietoje“, - savo indėlio  į komandos pergalę nesureikšmino E. Žarskis.

Vasario mėnesį E. Žarskis debiutavo ir Lietuvos U-21 jaunimo rinktinėje. Nuo 82 minutės žaidęs žalgirietis neslepia – jaudulio šiose rungtynėse užgniaužti nepavyko: „Žaidžiau su gerokai vyresniais futbolininkais, todėl buvau įsitempęs, baimė buvo, bet šiaip sekėsi neblogai, stengiausi sužaisti kaip galima geriau, „nuo savęs“, kaip sakoma.“