Klaipėdos „Atlanto“ treneris Rimantas Žvingilas po pralaimėjimo Vilniuje „Žalgiriui“ 0:3 teigė, kad jo auklėtiniams pritrūko patirties ir jėgų.


„Kažkam iš vyrų pareikšti priekaištų negaliu. Pirmas kėlinys buvo gana aukšto lygio - ir „Žalgiris“ turėjo progų, ir mes. Antrajame mes gal kiek pavargome, „Žalgiris“ tikriausiai šiandien yra fiziškai stipresnis. Gal turi įtakos ir nemažas krūvis, kurį turėjome Europos lygoje, - svarstė R. Žvingilas. - Be to, keletas jaunų žaidėjų, kurie turėjo žaisti, yra išvažiavę, o kitiems trūksta patirties. Antrajame kėlinyje mums neužteko jėgų ir meistriškumo.“

Pasak trenerio, futbolininkus iš rimto išmušė praleistas įvartis, nors taip neturėtų būti.

„Akcentavome, kad reikia žaisti iki galo, nesustoti kas benutiktų. Neturėtų žaidėjai pasimesti po įvarčio, juk ne dangus nukrito. Turėtų susikaupti, išlaikyti savo braižą ir stengtis išlyginti rezultatą. Bet oras, nuovargis padarė savo“, - teigė „Atlanto“ treneris.

„Atlanto“ gynėjas Rolandas Baravykas sutiko su treneriu, kad antrajame kėlinyje komandai trūko jėgų, ir džiaugėsi Vilniuje įgyta patirtimi.

„Trūko jėgų, išsiblaškėme. Tai ir lėmė praleistus įvarčius, - kalbėjo futbolininkas. - Žaidėme prieš pirmąją vietą užimančią stiprią komandą, stengėmės, bet pralaimėjome. Ką padarysi, stengsimės kitą kartą iškovoti 3 taškus. Mano krašte šiandien žaidė Serge'as Nyuiadzi, Jakubas Wilkas. Tai labai stiprūs žaidėjai, todėl įgijau daug patirties. Man, kaip jaunam žaidėjui, žaisti prieš juos buvo labai naudinga.“