Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda išvykoje palaužė Alytaus „Dainavą“ 3:0 (1:0).

Po šio mačo vilniečiai „SMScredit.lt A lygoje“ turi 58 taškus ir jau 12 taškų lenkia antrąją vietą užimančius „Trakus“.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Dainava“ per šias rungtynes visą dėmesį skyrė gynybai ir laukė progų kontratakoms. Pirmajame kėlinyje šeimininkai „Žalgirio“ vartininką Armantą Vitkauską privertė padirbėti tik kartą – 42 min. teko atremti pavojingą Favouro Aniekano tolimą smūgį.

„Dainavos“ vartininkui Kornelijui Timofejevui teko darbuotis daug dažniau, nes jo baudos aikštelė buvo apsiausta beveik visą mačo laiką. Pirmajame kėlinyje alytiškių vartų sargui teko gelbėti komandą po pavojingų Jakubo Wilko, Serge'o Nyuiadzi ir Manto Kuklio smūgių. Kartą po Andro Šrvljugos smūgio savo vartus išgelbėjo gynėjas.

Vis dėlto kartą „Dainavos“ gynyba turėjo kapituliuoti. 17 min. po kampinio Semiras Kerla laimėjo oro dvikovą ir galingu smūgiu galva tiesiog įkalė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Itin „Žalgirio“ spaudimas sustiprėjo 60-ąją minutę, kai Marekas Zubas nusprendė į aikštę įleisti jėgų kupinus abu kairiojo krašto žaidėjus – Vaidotą Šilėną ir Egidijų Vaitkūną. Būtent V. Šilėnas 76 min. po A. Švrljugos perdavimo ir padvigubino rezultatą.

Dar po 5 min. vilniečių pergalę įtvirtino Linas Pilibaitis, galva „uždaręs“ J. Wilko perdavimą.

Kitas „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes „Žalgiris“ žais rugsėjo 12 dieną Vilniuje su „Klaipėdos granitu“.

Alytaus „Dainava“ 0:3 Vilniaus „Žalgiris“

0:1 Semiras Kerla (17)
0:2 Vaidotas Šilėnas (76)
0:3 Linas Pilibaitis (81)

Įspėjimai: Marco Bianchi (24) / Serge Nyuiadzi (49).

„Dainava“: Kornelijus Timofejevas, Antonio Sepe, Favour Aniekan, Nerijus Kavaliauskas, Edvardas Gaurilovas, Riccardo Biasini, Marco Pietro Pintus (46' Christophe Bellus), Vaidotas Rutkauskas (83' Kęstutis Balčiūnas), Renaldas Stankevičius, Marco Bianchi, Mouhamed Camara.

„Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Algis Jankauskas, Semiras Kerla, Ramūnas Radavičius (60' Egidijus Vaitkūnas), Jakub Wilk, Paulius Janušauskas, Mantas Kuklys, Deividas Šemberas (79' Artūras Žulpa), Serge Nyuiadzi (60' Vaidotas Šilėnas), Linas Pilibaitis.