Puikiai antrajame aukšte kovojantis Semiras Kerla pagaliau pasiekė savo - po kampinio galva pelnė pirmąjį įvartį „Žalgirio“ komandoje.


S. Kerla pasižymėjo jau 17 min. ir savo įvarčiu nuėmė daug įtampos nuo komandos pečių. Pirmaudami vilniečiai galėjo ramiau regzti naujas atakas.

„Sunku, kai varžovai užsidarę gynyboje. Reikia būti kantriems, atlikti daug skersų perdavimų. Kai įmušėme, tapo lengviau, - po mačo kalbėjo bosnis. - Vis dėlto tai buvo sunkios rungtynės, nes lemiamus įvarčius pelnėme tik rungtynių pabaigoje.“Tvirtai sudėtas vidurio gynėjas per standartines padėtis visada yra pavojingas, tačiau tą jau suprato visi „Žalgirio“ varžovai. Jie S. Kerlai skiria ypatingą dėmesį.

„Džiaugiuosi, kad įmušiau pirmą įvartį. Tikiuosi ne paskutinį, - kalbėjo žalgirietis. - Varžovai man tikrai skiria daug dėmesio, turiu kautis dėl kiekvieno kamuolio. Bet tai vis tiek naudinga mūsų komandai - kai varžovai ypatingai prižiūri mane, kitiems mūsų žaidėjams tampa lengviau.“

S. Kerla taip pat džiaugiasi, kad vilniečiai turi jau 12 taškų pranašumą prieš „Trakus“. Vis dėlto atsipalaiduoti neketinama, kad bosnis jau žino pernykštę istoriją, kai „Žalgiris“ vos nepaleido iš rankų čempiono titulo.

„Komandos draugai man pasakojo tą istoriją. Dabar turėsime laisvą savaitę, per ją gerai padirbėsime, kad būtume pasirengę sezono pabaigai. Tikiu, kad žaisime vis geriau ir geriau“, - teigė S. Kerla.