Alytaus „Dainavos“ vyriausiasis treneris Marco Ragini po pralaimėjimo „Žalgiriui“ pripažino varžovų pranašumą.


„Manau, mano komanda žaidė teisingai. Norėjome gintis ir kurti kontratakas, užklupti „Žalgirio“ gynėjus nepasirengusius. Deja, pirmajame kėlinyje mano žaidėjai kampinio metu prarado dėmesį ir paleido varžovų žaidėją. Antrajame kėlinyje priėmėme 2-3 neteisingus sprendimus kairiajame gynybos krašte ir „Žalgiris“ vėl įmušė, - po mačo kalbėjo M. Ragini. - Prieš rungtynes tikėjau, kad galime iškovoti vieną tašką. Tas kampinis viską pakeitė. Be to, manau, kad mūsų puolėjui nebuvo nuošalės viename epizode. Jei būtume tada įmušę, rezultatas 1:1 būtų vėl pakeitęs rungtynes. Deja, teisėjai priėmė kitokį sprendimą ir mes pralaimėjome.“„Dainavos“ žaidimas esant rezultatui 0:1 ar 0:2 liko toks pats, koks buvo esant lygiosiomis 0:0. Pasak alytiškių trenerio, atsilikimas minimaliu skirtumu jį tenkino.

„Dar prieš rungtynes sakiau žaidėjams, kad noriu išlikti žaidime iki paskutinių 15 minučių. Rezultatas 0:1 nevertė iš karto skubėti ir ką nors keisti. Jei būtume jį išsaugoję ilgiau, būčiau bandęs leisti į aikštę 1 ar 2 naujus puolėjus. Deja, praleidome antrą įvartį ir tai viską pakeitė“, - kalbėjo „Dainavos“ treneris.

Vis dėlto savo komandos pažanga M. Ragini yra patenkintas.

„Žinau, kad pralaimėjome, bet pralaimėjome stipriausiai Lietuvos komandai. Tuo metu mes žengėme dar vieną žingsnį atkurdami komandą. Tai buvo pirmos rungtynės, kai turėjau visus žaidėjus. Man čempionatas prasidėjo šiandien“, - po rungtynių tvirtino alytiškių strategas.