Lietuvos čempionas Vilniaus “Žalgiris” savo gretas sustiprino vienu didžiausiu praėjusio Lietuvos čempionato atradimu tapusiu brazilu Elivelto Ribeiro Dantu


Netrukus 23-ąjį gimtadienį švęsiantis puolėjas šiemet A lygoje pelnė 13 įvarčių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
 
“Esame labai laimingi, jog Elivelto, atmetęs užsienio klubų pasiūlymus, prisijungė prie “Žalgirio”. Jis puikiai atitinka profilį žaidėjo, kurio ieškojome atakuojančiai komandos grandžiai sustiprinti”, - sakė Vilniaus “Žalgirio” sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.
 
2014 metų sezonas “Žalgirio” naujokui buvo pirmasis Lietuvoje. Panevėžio “Ekrano” lyderiu tapęs futbolininkas mūsų šalyje sužaidė 34-erias A lygos rungtynes iš kurių tik vienerias pradėjo ne startinėje ekipos sudėtyje.
 
“Manome, kad Elivelto integracija į komandą neužtruks ilgai. Jis jau metus laiko praleido Lietuvoje, žino mūsų šalies stadionus ir futbolo specifiką”, - neabejojo Lietuvos čempionų sporto direktorius.
 
Darbštumu, staigumu bei gera kamuolio valdymo technika pasižymintis brazilas greitai patraukė “Žalgirio” dėmesį. Puikiai nuo pat sezono pradžios rungtyniavęs iki tol niekam nežinomas puolėjas aikštėje pranokdavo daugelį savo oponentų.
 
Net ir geležinę gynybą demonstravusiems žalgiriečiams būsimasis komandos draugas tarpusavio akistatose keldavo daugybę problemų.
 
“Stebėjome šį žaidėją nuo pat pradžių. Su kiekvienomis rungtynėmis, kurios dažniausiai tapdavo sėkmingais pasirodymais, jis vis labiau atkreipdavo mūsų dėmesį. Akylai stebėdami Elivelto jau sezono viduryje supratome, kad tai yra futbolininkas su labai dideliu potencialu.

Manome, jog  žaisdamas su pajėgesniais partneriais komandoje, Elivelto “Žalgiryje” gali sužibėti visai kitomis spalvomis”, - pirmuoju vilniečių naujoku džiaugėsi M. Nikoličius.
 
Klubo sporto direktorius atsikleidė, jog su brazilu pasirayštas ilgalaikis kontraktas, o artimiausiu metu bus pranešta ir apie dar kelis ekipą papildysiančius žaidėjus.