Vilniaus "Žalgiris" kelias namų rungtynes žais Marijampolėje, nes sostinėje kol kas nėra tinkamo A lygai stadiono


Trečiadienį "Žalgiris" susitiks su 2010 m. čempione Panevėžio "Ekrano" komanda. "Ekranas" šiuo metu pirmauja LFF A lygoje ir žalgiriečius lenkia vienu tašku. Šios ypatingai svarbios rungtynės vyks Marijampolės senajame stadione nuo19 val.

Vilniuje šiuo metu nėra nė  vieno atviro stadiono, licencijuoto 2011-ųjų A lygos pirmenybėms. Ketverias artimiausias namų rungtynes teks žaisti neutralioje aikštėje.

"Ketverioms rungtynėms atsisveikiname su Vilniaus žiūrovu, bet dėl to futbolo kovų sezonas nesustoja. Komanda nusiteikusi kovoti ir garbingai atstovauti Vilniaus miestui už jo ribų. Po šios pertraukos sugrįšime į sostinę, į rekonstruotą Lietuvos futbolo federacijos stadioną," - kalbėjo VFMD "Žalgiris" vykdančioji direktorė Vilma Venslovaitienė. "Dar viena džiugi žinia, kad Vilniaus meras pradėjo derybas su „Žalgirio“ stadiono savininkais, suteikia tik dar daugiau ryžto ir noro siekti aukščiausių rezultatų. Tikimės, kad šios derybos neužtruks ir baigsis teigiamai, o "Žalgirio" stadionas atgims iš naujo: bus patogus žiūrovams ir prieinamas visoms Vilniaus komandoms," - kalbėjo VMFD vadovė.

LFF stadioną žadama pradėti naudoti liepos pabaigoje.