Keturis įvarčius be atsako į Kauno “Spyrio” vartus paleidęs Vilniaus “Žalgiris” jau po pirmųjų Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalio rungtynių nepaliko intrigos, tačiau jos nė kiek nepasiges esami šio titulo savininkai

Į Kauną gegužės 5 dieną persikelsiantis tęsinys žiūrovams bus įdomus nebent tuo, kaip “Spyrio” futbolininkai po patirto sutriuškinimo sostinėje bandys stabdyti visa griaunantį “Žalgirio” puolimą.

Nors į daugumą klausimų trečiadienį Vilniuje būtų atsakiusi ir kuklesnė “Žalgirio” pergalė, sostinės ekipa nusprendė viską išspręsti anksčiau laiko.

“Toks buvo trenerio planas. Jis norėjo, kad tęstume praėjusiose rungtynėse su “Trakais” antrajame kėlinyje pademonstruotą žaidimą. Ne viskas pavyko, tačiau rezultatas 4:0 mus tikrai tenkina. Į atsakomąsias rungtynes keliausime su geromis nuotaikomis”, - kalbėjo po ilgokos pertraukos į pagrindinę “Žalgirio” sudėtį sugrįžęs Georgas Freidgeimas.

Gynėjas neabejoja, jog trenerių štabo užduotį komanda įvykdė, nors vietos žaidimo gerinimui, jo nuomone, liko.

“Negali būti jokio atsipalaidavimo. Nesvarbu koks yra rezultatas, mūsų užduotis išlaikyti savo vartus sausus. Įvarčiais tegu rūpinasi saugai ir puolėjai”, - teigė žalgirietis.

Ketvirtojo iš eilės LFF taurės titulo siekiančių žaliai baltų pajėgos šiemet tokios galingos, jog dėl savo vietos pagrindinėje sudėtyje negali būti tikras net Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolininkas.

Tai pastarosiomis savaitėmis geriausiai žino pats G. Freidgeimas, dar prieš mažiau nei mėnesį “Wembley” stadione grūmęsis su Anglijos rinktinės žvaigždėmis.

“Esame visi lygiaverčiai žaidėjai. Treneris turi didelę pasirinkimo laisvę. Žaidžia tie, kurie to yra verti. Žinoma, lengviau žaisti kiekvienose rungtynėse, tuomet aikštėje jautiesi užtikrinčiau”, - sakė G. Freidgeimas.