Po pergalės 4:0 pirmosiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse prieš Kauno „Spyrio“ ekipą, žalgiriečiai Andrius Skerla ir Vytautas Lukša teigė, kad komandą labiausiai motyvavo noras kuo geriau pasirodyti prieš savus sirgalius po nesėkmės prieš „Trakus“


Anot Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio asistento A. Skerlos, futbolininkai gana greitai atsigavo po pralaimėjimo šiuo metu pirmoje A lygos vietoje esančiai ekipai ir visą susikaupusį pyktį išliejo rungtynėse su svečiais iš Kauno. Taip pat trenerį džiugino ir tai, kad buvo žymiai pagerinta nerimo kėlusi progų realizacija.

„Akcentavome, kad reikia kuo greičiau grįžti į pergalių kelią. Šeštadienio rungtynėse buvo daug progų, kurių neišnaudojome, nemažai jų turėjome ir šiandien. Vienintelis skirtumas – progų realizacija buvo žymiai geresnė“, – komandos progresą pabrėžė A. Skerla.

Jam antrino ir įvartį pelnęs bei rezultatyvų perdavimą atlikęs saugas Vytautas Lukša, kuris šiandien rungtyniavo lyg ant sparnų. Pasak jo, žaidėjai po rungtynių su „Trakais“ norėjo sužaisti kuo įmanoma geriau, kas buvo matyti aikštėje - komanda dominavo kiekviename aikštės centimetre.

Nepaisant labai gero rezultato, vyriausiojo trenerio asistentas teigė, kad pasirodyti buvo galima ir kur kas geriau. Po 64-ą ir 65-ą minutėmis atitinkamai Jurijaus Kendyšo ir Krisčio Andreou pelnytų įvarčių, mažiau nei už dešimties minučių kamuolį į vartus galėjo pasiųsti ir Elivelto.

76-ą minutę pastarasis vėl grasino varžovų vartams, tačiau sėkmingai žaidė varžovų vartininkas, o tolokai atšokusio kamuolio baudos aikštelės prieigose niekas nelaukė.

„Futbolininkai nesustojo ir po ketvirto pelnyto įvarčio, tačiau progų, deja, neišnaudojo. Nors ir norėtųsi geresnės progų realizacijos, tačiau šįkart užteko ir to“, – apie būsimą dar galingesnį komandos žaidimą kalbėjo A. Skerla.Pasak stratego, koją gal kiek pakišo ir tai, kad po sėkmingo legionieriaus iš Kipro smūgio į vartus futbolininkai, nors ir nemažino apsukų, tačiau pasijuto kaip treniruotėje.

Į rungtynes taip pat gerai įsiliejo ir 65-ą minutę trečiojo įvarčio autorių Jurijų Kendyšą pakeitęs „Žalgirio B“ žaidėjas Danielis Romanovskis.

79-ą minutę jis pavojingai skersavo kamuolį į vartininko aikštelę, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs Kristis Andreou kamuolio nepasiekė.

Pačioje rungtynių pabaigoje jaunasis futbolininkas galėjo pasižymėti ir pats, tačiau jo bandymas Modestui Stoniui nepasirodė labai sudėtingas.

„Svarbu, kad jauni futbolininkai pajustų rungtynių atmosferą ne tik sėdėdami ant atsarginių suolelio ar treniruočių metu, bet ir žaisdami kartu su pagrindinės komandos žaidėjais. Danielis Romanovskis šiandien įgautą patirtį perduos savo komandos žaidėjams ir taip tobulės toliau“, – jaunųjų futbolininkų įsitraukimo į atsakingas rungtynes svarbą pabrėžė A. Skerla.

Jis taip pat teigė, kad jaunieji futbolininkai taip gali kur kas greičiau tobulėti, nes yra akivaizdus skirtumas tarp A ir I-os lygų.

Žalgiriečiai užtikrintai įvykdė trenerių užduotis ir pateikė labai rimtą pareiškimą žengimui į finalą. Po tokių rungtynių žaidėjai kartais pristinga motyvacijos, tačiau Vytautas Lukša ramino klubo sirgalius.

„Nemanau, kad motyvacijos pristigs. Reikės užbaigti pradėtą darbą“, – trumpai komandos tikslus apibrėžė žalgirietis.Papildomos motyvacijos futbolininkams gali suteikti ir trenerių štabas. Vyriausiojo trenerio asistentas Andrius Skerla antrino puikiai sužaidusiam saugui.

„Futbolininkai ir treneriai – profesionalai. Mūsų darbas – laimėti, tad tikrai neturėtų pristigti motyvacijos. Aišku, visko būna, bet šiandien žengėme tikrai didelį žingsnį finalo link“, – atkaklią kovą ir atsakomosiose LFF pusfinalio rungtynėse žadėjo A. Skerla.

Dar kartą žalgiriečiai su „Spyrio“ futbolininkais susitiks gegužės 5-ą dieną Kaune. Rungtynių pradžia – 18.30 val. Po šių rungtynių taps aišku, ar „Žalgiris“ gaus galimybę ketvirtą kartą iš eilės kovoti dėl LFF taurės.

Prieš tai Lietuvos čempionų lauks dvi A lygos rungtynės. Žalgiriečiai jau sekmadienį, balandžio 26-ą dieną išvykoje sužais rungtynes su Utenos „Uteniu“, o gegužės pirmąją, penktadienį namuose priims atkakliai pirmame rate besipriešinusį „Klaipėdos granitą“.

Bilietus į pastarąsias rungtynes galite įsigyti „Bilietų pasaulis“ internetinėje svetainėje.

Rungtynių pradžia – atitinkamai 15.00 val. ir 19.30 val.