Po pralaimėjimo 0:4 (0:2) pirmosiose LFF taurės pusfinalio rungtynėse Kauno „Spyrio“ vyriausiasis treneris Laimis Bičkauskas stengėsi išlaikyti pozityvumą ir teigė, kad šis skaudus antausis padės komandai tobulėti


„Patekti tarp keturių geriausių Lietuvos komandų taurės turnyre – labai aukštas rezultatas. Tuo džiaugiamės ir galvojame, kad tokios rungtynės jauniems žaidėjams ateityje duos daug naudos“, – po pralaimėjimo teigė L. Bičkauskas.

Tai buvo antroji jo vadovaujamos ekipos ir „Žalgirio“ akistata šį sezoną. Pirmąją dvikovą taip pat laimėjo Lietuvos čempionai, tačiau kova tuomet buvo kur kas atkaklesnė.

Kovo 18-ą dieną vykusioje dvikovoje vienintelį įvartį 54-ą minutę pelnė Serge'as Nyuiadzi – legionierius galva iš labai arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Šįkart žalgiriečiai parodė akivaizdų savo pranašumą, ką pripažino ir svečių komandos vairininkas. Tačiau jis išskyrė ir geriau pasirodyti neleidusias priežastis.

„Žalgiris“ yra aukštesnio meistriškumo komanda. Trys pagrindiniai mūsų komandos gynėjai yra traumuoti. Leidome pažaisti tiems futbolininkams, kurie gauna mažiau laiko aikštėje“, – teigė L. Bičkauskas.Tokiai žaidėjų rotacijai įtakos turėjo ir tai, kad komanda jau sekmadienį susitiks su vos tašku mažiau turinčiu ir 8-oje vietoje žengiančiu „Klaipėdos granitu“.

Tiesa, uostamiesčio komanda sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Patausojome pagrindinius futbolininkus. Jie bus pilni jėgų ir Klaipėdoje galės parodyti savo meistriškumą“, – komandos prioritetus išskyrė strategas.

„Spyrio“ ir „Žalgirio“ futbolininkai vėl susitiks gegužės 5-ą dieną, antradienį Kaune. Rungtynių pradžia – 18.30 val. Po šių rungtynių taps aišku, ar „Žalgiris“ turės galimybę ketvirtą kartą iš eilės kovoti dėl LFF taurės.