Po pergalės bendru rezultatu 6:0 LFF taurės pusfinalio serijoje prieš Kauno „Spyrį“, Vilniaus futbolo klubo „Žalgris“ vyriausiasis treneris teigė priešininko finalui nesirinksiantis. Bet kuris klubas bus kliūtis ketvirtojo iš eilės trofėjaus link.


„Pasaulinė praktika rodo, kad net ir trečios lygos komanda gali mesti rimtą iššūkį stipresnei ekipai. Mes nesirinksime tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“. Kad ir su kuo žaisime finale, mūsų tikslas bus nugalėti“, - savo ketinimų neslėpė Vilniaus komandos strategas.


Treneriui antrino ir atsakomajame mače, vykusiame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione, žalgiriečių vartus patikimai gynęs Saulius Klevinskas.


„Kad ir prieš ką žaistume, lauksime atkaklios kovos iki paskutinio teisėjo švilpuko. Ir, aišku, mūsų pergalės“, - taip pat optimizmu tryško patyręs vartininkas.


Kelyje finalo link žalgiriečiai abu kartus pranoko savo varžovus iš laikinosios sostinės. Pirmąjį mačą Vilniuje žaliai balti laimėjo 4:0, o tik formalumu likęs antrasis susitikimas baigėsi Vilniaus ekipos pergale 2:0. 


Pasak LFF Taurės titulą ginančios  „Žalgirio “komandos trenerio, motyvacijos rungtynėms niekada nestinga.


„Yra toks pasakymas, kad laimėjimas gali tapti įpročiu. Kai įpranti prie to, nori kartoti vėl ir vėl. Visada komandai akcentuoju, kad nebūna tokių rungtynių, kurių nereikėtų laimėti. Net jeigu tas mačas nieko nelemia, jo metu žaidėjai turi atiduoti visas jėgas“, - sakė V. Dambrauskas.


 


Po rungtynių Kauno „Spyrio“ treneris Laimis Bičkauskas pripažino, kad šiame mače aukštesnio meistriškumo komanda pasiekė eilinę pergalę. Jam pritarė ir kauniečių puolėjas Ernestas Mickevičius.


„Žaidėme prieš čempionus, kurie buvo greitesni ir geresni už mus. Norėjome parodyt, kad galime žaisti su jais kaip su lygiais, tačiau tai mums nepavyko“, - po pralaimėtų rungtynių guodėsi varžovų puolėjas.


Jau anksčiau buvo patvirtinta, kad LFF Taurės finalas šiais metais vyks gegužės 23 dieną Šiauliuose. Tačiau V. Dambrauskas pripažino dar negalvojantis apie šį svarbų mačą.


„Iki to laiko dar turėsime sužaisti tris A lygos rungtynes. Tik po jų pradėsime galvoti apie finalą ir jam ruoštis“, - po antrųjų pusfinalio rungtynių sakė žalgiriečių vedlys.


Rekordinio įrašo - ketvirtojo iš eilės LFF trofėjaus - siekiantis „Žalgiris“ savo varžovą taurės finale sužinos šiandien, gegužės 6 dieną, kuomet dėl antrojo bilieto susikaus Klaipėdos „Atlantas“ ir Kazlų Rūdos „Šilas“.