Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šiandien Marijampoleje žais Lietuvos futbolo A lygos XII turo rungtynes su FBK „Kaunas“ komanda.


Kol kas turnyro lentelės gale esantis ir po sunkios sezono pradžios po truputį atsigaunantis varžovas bus kietas riešutėlis žalgiriečiams.

„Ruošiamės labai stipriai. Nepaisant to, kad sezono pradžia kauniečiams buvo sunki, klubas turi iškilią praeitį, daug iškovotų čempiono titulų, o dabar pas juos dar didesnė motyvacija yra, nes atsirado pinigų. Jie ruošiasi normaliai ir mes tikrai nenusiteikę išeiti pažaisti viena koja“, - sakė Egidijus Vaitkūnas.

Pirmosiose šio sezono rungtynėse prieš FBK „Kauną“ žalgiriečiai vargo neturėjo. Vilniečiai  namie šventė pergalę 3:0.

„Gal pirmą kartą su jais sužaidėme lengvai, bet netikiu, kad dabar bus lengva kova. Gynyboje Mantas Fridrikas neblogai žaidžia, viduryje –  Tomas Miklinevičius,  Edvinas Petkus greitas puolime “, - pavojingiausius varžovų futbolininkus vardijo E. Vaitkūnas.

Po sekmadienį 2:0 iškovotos pergalės prieš Alytaus „Dainavos“ komandą gerai nusiteikę žalgiriečiai laukia sirgalių Marijampolėje ir žadą įdomią kovą.

„Visada būna pralaimėjimų, bet komanda juos užmiršta, nes tai – praeitis. Žiūrime į priekį ir labai laukiame fanų Marijampolėje. Jų palaikymas labai svarbus, tada malonu žaisti. Bus kova ir tikiuosi pergalės“, - prieš rungtynes kalbėjo E. Vaitkūnas.