Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Lietuvos futbolo A lygos XII turo rungtynėse Marijampolėje1:0 (0:0) išplėšė pergalę prieš FBK „Kaunas“ ekipą.

Rungtynes aktyviau praėjo žalgiriečiai. Pačioje mačo pradžioje vilniečiai turėjo dvi realias progas išsiveržti į priekį. 5 min. vienas prieš vartininką atsidūrė A. Jeršovas. Žalgiriečio į vartus pasiųstas kamuolys, atsimušęs į varžovų vartininką skriejo virš vartų.

Po minutės analogiškoje situacijoje atsidūrė A. Nagumanovas.

Apsikeitusios nerezultatyviomis atakomis, komandos pirmąjį kėlinį baigė švieslentėje degant dviems nuliams.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Žalgirį“ į priekį išvedė E. Vaitkūnas. Po A. Jeršovo kelto baudos smūgio varžovų gynėjas bandė išmušti kamuolį, tačiau šis pasiekė E. Vaitkūnas. Žalgirietis be gailesčio kamuolį pasiuntė į dešinįjį vartų kampą.

Mačą teko dukart sustabdyti, nes FBK „Kauno“ aistruoliai protestuodami prieš tai, kad namų rungtynių komanda negali žaisti Kaune, į aikštę išmetė keletą dūminių šaškių.

Rungtynių pabaigoje varžovai desperatiškai bandė atakuoti „Žalgirio“ vartus, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. „Žalgiriečiai“ šventė pergalę 1:0.

"Pradžioje neišnaudotos progos išmušė iš vėžių, gal ir komanda jautėsi pavargusi po pirmojo rato. Gerai, kad Egidijus laiku įmušė gražuolį įvartį"", - džiaugėsi Vilniaus "Žalgirio" treneris Vitalijus Stankevičius.

"Kova buvo apyligė, mano žaidėjai labai stengėsi, bet įvarčius pelnė stipresni", - sakė FBK "Kauno" treneris Eugenijus Riabovas.