„Mums reikia žaisti savo žaidimą, nusiteikti kovoti ir pagaliau juos perlaužti,“ – prieš kovą su "Mažeikiais" sako „Žalgirio“ kapitonas Algis Jankauskas


Šiandien 16.00 „Žalgiris“ išvykoje rungsis su „Mažeikių“ komanda. Su varžovu, kurio šiemet nugalėti nepajėgė. Gargžduose vilniečiai mažeikiškiams pralaimėjo 0:2, o Marijampolėje sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Nuotaikos tokios pačios, kaip ir prieš kiekvienas rungtynes. Nėra šis varžovas kažkuo išskirtinis. Tik jis šiais metais kažkodėl tapo mums neparankus,“ – kalbėjo A. Jankauskas.

„Mažeikių“ interneto svetainėje „Žalgiris“ vadinamas laukiamiausiu principiniu varžovu. A. Jankauskas sako, kad Vilniaus komanda varžovų neskirsto į kategorijas.

„Ar su „Mažeikiais“, ar su „Dainava“, ar su „Ekranu“ – į kiekvienas rungtynes einame atsiduoti šimtu procentų, neskirstydami komandų į stiprias ir silpnas,“ – kalbėjo Algis.

A.Jankauskas Mažeikiuose lankysis pirmą kartą.

„Aš nežinau net koks ten stadionas. Nesu buvęs Mažeikiuose. Kažkaip neteko man į juos nuvažiuoti – tai traumos, tai kortelės. Tai bus pirmas kartas,“ – kalbėjo „Žalgirio“ kapitonas.
 
Mažeikiuose laukiama šių metų lankomumo rekordo ir futbolo šventės. Suprantama, kad vietos futbolininkams juos palaikančių žiūrovų gausa bus papildomas motyvas sužaisti kuo geriau. A. Jankauskas priešininkų fanų nesibaimina.

„Dar geriau, - tvirtino jis. - Man patinka, kai būna pilnas stadionas. Nemanau, kad tas spaudimas mus paveiks. Žaidėm mes Varšuvoje su „Legia“, Panevėžyje su „Ekranu“.  Labiau bijau, kad ilga kelionė mūsų nepaveiktų...“

Ar dėl kelionės, ar dėl kitų priežasčių, bet pastarą kartą „Žalgiris“ buvo laimėjęs Mažeikiuose 1993-iųjų birželio 6-ą. Net 18 metų Vilniaus komanda Mažeikiuose laimėjusi nebuvo.

Tačiau vilniečiai šiemet jau nutraukė vieną panašią blogą tradiciją – po 10-ies metų pertraukos laimėjo Panevėžyje. Tikėkimės, atėjo laikas ir pergalei tame stadione, kuriame „Žalgiris“ nebuvo laimėjęs dar ilgesnį laiką.

Mažeikiškiai A lygoje užima tik 9-ą vietą. Per 23-ejas rungtynes jie surinko 27 taškus.