"Kai komandas skiria vienas įvartis ir klaida gali nulemti rezultatą – atsiranda psichologinis spaudimas", - sakė V. Šilėnas.


Šį sezoną VMFD „Žalgirio“ futbolininkai viena po kitos laužo nusistovėjusias tradicijas. Po dešimties metų pertraukos Panevėžyje buvo nugalėtas „Ekranas“, o  pergalę Mažeikiuose žalgiriečiai paskutinį kartą buvo šventę prieš 18 metų. 
 
Lietuvos futbolo A lygos XXIV turo rungtynėse žalgiriečiai 1:0 (1:0) palaužė „Mažeikių“ futbolininkus. 
 
Svečiuose žaidęs „Žalgiris“ įpusėjus pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį. 25 min. po Deivydo Matulevičiaus perdavimo pasižymėjo Vaidotas Šilėnas.
 
Pirmąjį savo įvartį šį sezoną įmušęs V. Šilėnas apgailestavo, kad pasižymėti pavyko tik dabar: „Aišku, norėjosi anksčiau įmušti, bet yra kaip yra. Tikėkimės, kad dabar įvarčių bus daugiau.“
 
Žalgirietis pripažino, kad rungtynės nebuvo lengvos: „„Mažeikiai“ mums nebuvo paranki komanda. Važiavome kovoti dėl trijų taškų, todėl jautėme psichologinį spaudimą, bet išėjome į aikštę nusiteikę siekti pergalės. Ir pasiekėme. Nebuvo lengva, bet, manau, kad kontroliavome žaidimą. Galėjome įmušti daugiau įvarčių, bet pergalė yra pergalė ir bet koks rezultatas mūsų naudai mus tenkina.“
 
Suprasdami, kad vieno įvarčio persvara pergalės dar negarantuoja žalgiriečiai nesustojo
 
atakuoti, tačiau išnaudoti susikurtų progų nepavyko.
 
„Visada, kai komandas skiria vienas įvartis ir menkiausia klaida gali nulemti rezultatą – atsiranda psichologinis spaudimas. Būtų 2:0 – būtų buvę daug lengviau žaisti, o dabar reikėjo ir savo vartus prižiūrėti ir pulti“, - kalbėjo V. Šilėnas.
 
Žalgiriečiai po rungtynių dėkojo sirgaliams, kurių palaikymas buvo kaip niekada vieningas ir nustelbė į stadioną gausiai sugūžėjusius varžovų sirgalius. „Jie buvo fantastiški“, - gerų žodžių sirgaliams negailėjo „Žalgirio“ žaidėjai.

VMFD „Žalgiris“ A lygos turnyro lentelėje surinko 56 taškus ir išsaugojo pirmąją poziciją. Žalgiriečiai vis dar trimis taškais pirmauja prieš čempionų titulą ginantį Panevėžio „Ekraną“. Panevėžiečiai, 5:1 Alytuje sutriuškinę „Dainavą“, yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau. Tuo tarpu Marijampolės „Sūduva“ ir toliau tolsta nuo lyderių. Suvalkiečiai išvykoje 1:2 pralaimėjo FBK „Kauno“ futbolininkams ir surinkę 43 taškus užima trečią vietą. Marijampoliečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau nei „Žalgiris“.