Žalgiriečiai tikina, kad laiko pasiruošti rungtynėms su Marijampolės "Sūduva" užteko.


Mažiausiai sidabro medalius Lietuvos futbolo A lygos čempionate užsitikrinęs VMFD „Žalgiris“ sekmadienį išvykoje susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalio rungtynes išvykoje su „Šiaulių“ komanda žaidę žalgiriečiai šventė sunkią pergalę 1:0. Kelių dienų poilsio, žaidėjų teigimu, užteko, futbolininkai yra pasiruošę kovoti su marijampoliečiais.
 
„Reikėtų klausti kiekvieno žaidėjo atskirai, tačiau aš manau, kad turėjo pakakti. Nors rungtynės nebuvo lengvos, tuo labiau, kad dabar rudeninės aikštės nėra lengvos, jų kokybė ne pati geriausia, vis dėlto, manau, kad kovoje su „Sūduva“ komanda jėgų tikrai turės“, - sakė „Žalgirio“ saugas Arminas Vaskela.
 
Šį sezoną su „Sūduva“ žalgiriečiai buvo susitikę du kartus. Pirmojo rato dvikova Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 1:1. Antrajame rate Kaune žalgiriečiai šventė pergalę 3:1.
 
Trečią vietą A lygos lentelėje užimantys marijampoliečiai nuo „Žalgirio“ atsilieka vienuolika taškų ir į sidabro medalius nebepretenduoja. Vis dėlto varžovai atsipalaiduoti negali, dėl bronzos medalių pasiryžę kovoti „Šiauliai“ nuo „Sūduvos“ atsilieka šešiais taškais.
 
„Sūduva“ šį sezoną palieka tikrai neblogą įspūdį, nepaisant to, kad sezono metu keitėsi keletas
 
žaidėjų. Varžovai demonstruoja neblogą futbolą, mėgsta atakuoti ir turi tam pajėgių žaidėjų. Jų žaidimas banguotas, tačiau komanda – tikrai gera. Vis dėlto, sezonas dar nesibaigia ir jiems reikia kovoti dėl trečiosios vietos, tad manau, kad jie stengsis parodyti kuo geresnį žaidimą“, - kalbėjo A. Vaskela.
 
„Toje komandoje bet kas gali iššauti. Kad ir tas pats gynėjas gali realizuoti standartinę situaciją. Negalėčiau išskirti vieno ar dviejų, mano saugomiems vartams pavojingiausių, žaidėjų, - komandos draugui antrino vartininkas Marius Rapalis, - Laimės tie, kurie įmuš daugiau įvarčių. Pergalę lemia daug veiksnių: sėkmė, žaidimas. Kas bus stipresni tą dieną tas ir laimės.“
 
Dėl pirmosios vietos vis dar kovojantys žalgiriečiai sekmadienį Marijampolėje laukia aistruoliu, kurie bus labai svarbūs kovojant dėl pergalės.
 
„Į Marijampolę važiuojame tik dėl 3 taškų, todėl tikiuosi, kad palaikymas bus toks geras, kaip visada. Viltis miršta paskutinė, todėl čempionų titulas taip pat dar gali būti mūsų. Kovosime iki galo ir stengsimės parodyti kuo geresnį žaidimą. Tikimės nenuvilti ištikimiausių fanų“, - sakė A. Vaskela.