VMFD “Žalgiriui” nepavyko savų žiūrovų akivaizdoje įveikti Panevėžio “Ekrano”.

Priešpaskutinio Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynes žaidę žalgiriečiai buvo priversti 1:2 (0:2) pripažinti Panevėžio “Ekrano” pranašumą.

Gausiai į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadioną susirinkę sirgaliai išvydo du skirtingus kėlinius.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė jau 18 rungtynių minute. Teisėjui užfiksavus Luka Peričiaus žaidimą ranka buvo skirtas 11 m baudinys į šeimininkų vartus. Įvartį įmušė Ramūnas Radavičius.

Rungtynių pradžioje praleidę įvartį žalgiečiai tarsi įkrito į duobę, tuo pasinaudoję varžovai 26 min. skirtumą padidino 2:0.  Po Manto Savėno perdavimo įvartį pelnė Uchenna Umeh.

Antrajame kėlinyje tarsi antrą kvėpavimą įgavę žalgiriečiai pradėjo varžovams alsuoti į nugarą. 55 min. po standartinės situacijos galva įvartį įmušė “Žalgirio” kapitonas Algis Jankauskas. Sumažintas skirtumas futbolininkus dar labiau užvedė kovai.

Deja, išnaudoti progų ir išlyginti rezultato nepavyko. Čempionų titulą jau anksčiau užsitikrinę panevėžiečiai šoko pergalės šokį.

“Norime atsiprašyti sirgalių. Pirmame kėlinyje išėjome pasimetę, nežinau kas mums buvo, varžovai tikrai visa galva geriau žaidė. Įmušė du įvarčius, ir dar daugiau galėjo. Atrodėme beviltiškai, gal perdegėme. Antrame kėlinyje jau mes diktavome sąlygas. Gal jie turputį

atsipalaidavo, bet mes jau pradėjome žaisti futbolą, įmušėme įvartį, buvo vilties, kad išlyginsime rezultatą”, - kalbėjo A. Jankauskas.

Labiausiai komandos kapitonas apgailestavo, kad nepavyko gausiai susirinkusių sirgalių pradžiuginti pergale: “Norėjome sirgaliams padovanoti pergalę, tuo pačiu ir sau įrodyti, kad nesame prastesni už “Ekraną”.

“Visada malonu įmušti, tik kad tas įvartis nieko nedavė”, - nedaugžodžiavo pirmą įvartį šį sezoną įmušęs gynėjas.

Trečiadienį žalgiriečių Vilniuje laukia LFF taurės dvikova su Gargždų “Bangos” komanda.

“Banga” lygiai taip pat šiandien žaidė, manau, kad jų komanda bus tokiame pat stovyje, kaip ir mes, todėl laiko atsigauti po šių rungtynių turi užtekti”, - kalbėjo kapitonas.