VMFD “Žalgirio” futbolininkai kartu su ištikimiausiais komandos aistruoliais po paskutiniųjų sezono rungtynių šėlo Alaus namuose.


Kaip ir pernai sužaidus paskutiniąsias sezono rungtynes žalgiriečiai kartu su aistruoliais susirinko pavakaroti Alaus namuose. Švęsti buvo ką: sezonas baigtas pergalingai, 3:1 nugalėta Alytaus “Dainava”, iškovoti sidabro medaliai, o visai neseniai 26-ąją sukaktį minėjo ištikimiausi “Žalgirio” sirgaliai “Pietų IV”.
 
Žalgiriečiai kartu su sirgaliais traukė Aleksandro Makejevo dainas, kėlė bokalus ir bendravo įvairiausiomis temomis. 
 
Sirgaliai tradiciškai išrinko geriausią sezono žaidėją. Juo tapo komandos vartininkas Marius Rapalis, antrąją vietą užėmė kapitonas Algis Jankauskas, trečias – rezultatyviausias sezono A lygos žaidėjas Deivydas Matulevičius.

Sirgaliai įsteigė ir specialią “Mėgstamiausio žaidėjo” nominaciją. Šis apdovanojimas atiteko kroatui Mario Jokičiui.
 
Vakaro akcentas – aukcionas, kurio metu buvo parduotos trys VMFD “Žalgirio” komandos nuotraukos su žaidėjų autografais.
 
Į varžybas dėl pirmosios nuotraukos įsitraukė patys žaidėjai. Aršiausia kova vyko tarp
 
D. Matulevičiaus,  A. Jankausko ir saugo Armino Vaskelos. Pastarasis buvo ryžtingiausias todėl aukcionui pasibaigus jau galvojo ant kurios namų sienos pakabinti įspūdingai atrodančią nuotrauką.
 
Už surinktus 500 litų “Žalgirio” administracija Vėliučionių vaikų socializacijos centro  auklėtiniams  nupirks ir padovanos sporto prekių.

Vakaronės metu norintieji galėjo su futbolininkais pasivaržyti įvairiose rungtyse. Žalgiriečiams teko pripažinti sirgalių pranašumą prie stalo futbolo stalo. Nei D. Matulevičius ir A. Jankauskas, nei Mario Grgurovičius ir Raimondas Vilėniškis nesugebėjo įveikti komandos aistruolių.

Bokalo laikymo rungtyje netikėtai prisijungė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) rinktinių direktorius Robertas Tautkus, kuris, regis, be jokio vargo įveikė tris varžovus. Vis dėlto R. Tautkaus ir M. Rapalio dvikovoje teisėjas užfiksavo lygiasias. 

Rankos lenkimo varžybose nenugalimas buvo Andrejus Nagumanovas, įveikęs visus varžovus.

Žalgiriečiai dar kartą dėkoja ištikimiausiems sirgaliams už nuostabų palaikymą viso sezono metu!