24-erių metų puolėjas Calumas Elliotas keliasi į Lietuvos A lygos vicečempiono VMFD „Žalgiris“ komandą


Virš šimto rungtynių Škotijos „Premier“ lygoje sužaidęs Calumas Elliotas į Vilnių atvyksta ketvirtadienį po pietų. Buvęs Škotijos U-21 rinktinės puolėjas po medicininės apžiūros pasirašys kontraktą su VMFD „Žalgiris“ komanda.
 
„Keliam komandai aukščiausius tikslus, todėl mums reikia aukšto lygio atakuojančių futbolininkų. Sužinoję, kad Calumas Elliotas tapo laisvu agentu ilgai nelaukėme ir pakvietėme į mūsų komandą“, - teigia VMFD „Žalgiris“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.
 
Ediburgo „Hearts“ klubo auklėtinis 2010-2011 metų sezone per 21 mačą „širdžių“ gretose pelnė 4 įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. 2005 metų rugpjūtį Edinburgo komandoje debiutavęs C.Elliotas su „Hearts“ yra žaidęs UEFA Čempionų lygos atrankoje, su Škotijos jaunimo rinktinėmis - Europos U-19 čempionate ir pasaulio U-20 pirmenybėse. 
 
„Herats“ klubo C.Elliotas buvo išnuomotas „Motherwell“ (2006-2007 sezone), „Livingston“ (2008-2009 sezone) ir „Dundee“ (2011-2012 sezone) klubams.
 
„Esu labai patenkintas ir man tai didelis įvykis. Kuo ilgiau esi be komandos, tuo labiau nerimauji. Galbūt galima būtų sakyti, kad tai - žingsnis į nežinomybę, bet aš paskambinau Mariui Žaliūkui, su kuriuo esame draugai. Jis patikino, kad Vilnius - ideali vieta gyventi, tad jis man padėjo apsispręsti. Marius taip pat gyrė „Žalgirio“ komandą ir jos vadovybę“, - sakė C.Elliotas.