VMFD „Žalgiris“ komandos marškinėlius nekantraujantis užsivilkti Calumas Elltiotas stengsis pateisinti sirgalių lūkesčius


Ketvirtadienį į Vilnių atvykęs Calumas Elliotas šiandien jau dalyvavo rytinėje komandos treniruotėje. „Esu laimingas, jog atvykau čia. Mane ir klubą tenkino kontrakto sąlygas, todėl nusprendžiau persikelti į Lietuvą. Marius Žaliūkas labai teigiamai atsiliepė apie Lietuvą, tai palengvino mano sprendimą. Tikiuosi komandai padėti įgyvendinti jos tikslus. Nekantrauju kuo greičiau išbėgti į aikštę vilkint „Žalgirio“ komandos aprangą“, - sprendimą atvykti į Lietuvą motyvavo buvęs Škotijos U-21 rinktinės puolėjas C. Elliotas.

Paklaustas, kodėl neliko Škotijoje, komandos legionierius sakė: „Pagrindinis motyvas, kodėl esu čia – tai noras žaisti futbolą ir priimti naują iššūkį. Atėjo toks metas, kai norisi naujos patirties. Finansinė „Hearts“ situacija neturėjo jokios įtakos mano sprendimui. Su klubu Škotijoje neturiu jokių sąskaitų, viskas šiuo aspektu yra gerai. Dabar noriu koncentruotis tik į futbolą“.  
 
Naujasis VMFD „Žalgiris“ komandos puolėjas buvo kuklus kalbėdamas apie savo gabumus futbolo aikštėje. „Sunku pasakyti, kokios yra mano stipriosios pusės. Aikštelėje aš tiesiog stengiuosi padėti komandai, pateisinti komandos draugų ir sirgalių lūkesčius. Tai man svarbiausia“, - sakė legionierius.
 
Calumas Elliotas VMFD „Žalgiris“ komandos gretose turėtų debiutuoti šeštadienį, draugiškose rungtynėse su Daugpilio „Daugava“. 18 val. 30 min. prasidėsiančios rungtynės vyks „Sportimos“ manieže.